Aké vyšetrenia by ste nám odporučil pri stále pretrvávajúcej bolesti na hrudníku?

Táto diskusia patrí k článku: Aké vyšetrenia by ste nám odporučil pri stále pretrvávajúcej bolesti na hrudníku?
Aké vyšetrenia by ste nám odporučil pri stále pretrvávajúcej bolesti na hrudníku?

Moj otec bude mat 57 rokov, dlhsiu dobu ma bolesti na hrudniku. Absolvoval vysetrenie na kardiologickom oddeleni v BB. Cievy a srdce ma v poriadku, ekg taktiez, tlak v norme, krv taktiez v norme a bolesti, tlak a palenie neustupuju. Uziva lieky na zvyseny cholesterol, asi pol roka. V oktobri roku 2009 lezal v martinskej nemocnici na oddeleni pracovneho lekarstva, kde mu urobili podrobne vysetrenie celeho tela,kde mu povedali ze ma vsetko v norme, teda zdravotny stav veku primerany. Ziadne vysetrenia zatial nedokazali z coho moze mat tieto zdravotne problemy. Moj otec fyzicky velmi tazko pracuje a tato praca sa mu neda vykonavat bez silnych tabletiek na bolest. Ako ma moj otec dalej teda postupovat? Ake vysetrenia by ste mu este odporucal?