Bojíte sa smrti z bulimie/anorexie? Poznáte niekoho kto zomrel?

Príspevok v téme: Bojíte sa smrti z bulimie/anorexie? Poznáte niekoho kto zomrel?
amaliee

ja vraciam tak kazdy druhy den, vzdy raz. Inak sa stravujem normalne. Žiadne ze 10x denne. Z toho som uz vonku. Citim ze som na dobrej ceste, obcas vydržím aj 5 dni. Aj tak sa bojím srdcového zlyhania, infarktu, nízkych elektrolytov a kolapsu. Toto ma strasne brzdí s spôsobuje paniku a uzkost. Myslite ze sa ma to týka aj pri takejto frekvencii? Výraznú podváhu nemam, bmi cca 18.5-19. Poznáte niekoho kto zomrel na PPP? Prepáčte za take blbe otázky ale snáď pochopíte.. Som motivovaná s tým prestať, chodím kazdy tyzden na terapie...

ajja

Žužova precitaj si moj prispevok, pisala som tam ze som poznala az 3 take dievcata, co uz nie su medzi nami.

A ano ako pises mame pocit, ze nam sa nic nemoze stat. Ako som napisala ja mam mnoho mnoho zdravotnych problemov. Vsetky sa prejavili az po tom, co som bola z choroby vonku. V case PPP mi telo fungovalo a myslela som si, ze mi nic nehrozi. Mohla som vracat kolko som chcela a fungovala som uplne normalne (samozrejme nie psychicky). Teraz keby idem zvracat, zajtra asi ani nevstanem .. proste telo si vypytalo svoju dan!

Žužova

Osobne nepozám nikoho,ani som nepočula o nikom,jedine z Tv a internetu. Ale tiež by ma to zaujémalo,občas ma tiež napadaju taketo myšlienky,kedže vraciam každý den viac krát...

Neviem si ani len predstaviť žeby sa to stalo aj mne.. žeby ma to zabilo? Človek má stále taký pocit nezainteresovanosti...akože ,,to sa mna netýka,toto sa mne stať nemôže. Neverím" ...

Príde to náhle alebo človek cíti príznaky už predtým? že je už zle..že sa niečo blíži?

Raz sm skolabovala,bolo to ozaj náhle,v podtstate den predtýms om mala tolko energie ,na rozdávanie. A to som robila celý týžden nočné,cítila som sa ako nadrogách..a dalšiu nočnu prišiel len tak kolabs. Pripisujem to síce pracovnému prostrediu,no doteraz neviem..možno to bolo spôsobené ppp.

Ale myslím si že sa to týka dievčat ktoré su ozaj na tom už moc zle, s velkou podváhou a dlhoročnou ppp.

Kolko si už ,,v tom" ?.

ajja

Poznala som 3 dievcata, ktore uz dnes nie su medzi nami. Najstarsia mala len 27 rokov.

Pocet o ktoych viem z TV a pod ani nevravim ...

Sama som tuto chorobu mala a mala som aj to stastie, ze zijem. Nasledkov na zdravy mam vsak nespocetne. Zaujimave je, ze pocas choroby sa mi nic neprejavovalo, bola som fit (nie psychicky, ale fyzicky ano). No telo mi to dodatocne zratalo aj s urokom v case, kedy som uz bola z PPP von! Nuz, cas nevratim .. :( ak to este mozes zastavit, zastav.. vela stastia!