Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovražda

Mesačný princ

Tak teraz si ma zaskočila. Áno píšem, že slabosť je niečo normálne, pretože je. Človek nemôže byť celý život len silným. Ale ako sama tvrdíš ,,podobné sa zvykne zosilňovať,, . Nie vždy je všetko tak, ako podľa šablóny. Občas sa môžeš zmýliť aj ty. Čo ak práve slabosť je to, čím by malo disponovať čo najviac ľudí? Čo ak je to, že sú silný ich nevýhodou? Popremýšľaj. To, že si niečo myslíš ešte neznamená, že to nemôže byť inak aj napriek tomu, že tvoje presvedčenie máš podložené skúsenosťami. Nie vždy je svet len čiernobiely. A aj dvaja slabí a depresívni ľudia si dokážu navzájom pomôcť. Ale zbytočne ti niečo písať či tu ničo vysvetľovať...aj tak máš svoju pravdu

anjelik *

Nenapísala som to isté. Ja som napísala, že pre takýchto ľudí pomoc je a že sú takí, čo pomáhajú. Aj keby sme, ako píšeš, písali o tom istom, ver, že je tam rozdiel. Ja tvrdím, že slabosť je zlá a ty, že slabosť je niečo, čo je normálne. Ja ju chápem a nepodporujem, ty tvrdíš, že sa pomôcť nedá. Nepodporujem predsa neznamená, že nepomôžem. Ide o to, aby dotyčný zosilnel. Že ho nepodporím v slabosti, ale pomôžem nabrať silu. To sa dá iba radou a je na tom druhom, či ju akceptuje alebo nie. :o)

anjelik *

Vyťahuješ moje slová z celkového kontextu príspevkov a dopĺňaš ich svojim nepochopením. Nikto takýchto ľudí nemá rád, ale to neznamená, že nie je schopný ich vypočuť a pomôcť im. Radou, poprípade skúsenosťou. Mať rád by znamenalo, mať rád a podporovať slabosť a to prirodzené nie je. Chápať ju, slabosť myslím, je iné. A iba keď chápeš, vieš poradiť. Tak ma už, prosím, bezhlavo necituj. :o)

anjelik *

Ak aj nemáš telo, ktoré by si chcel isto mať, stále máš mozog a máš myseľ a tak môžeš tento život využiť na zbieranie vedomostí. O hocičom. Od vesmíru až po život dážďoviek. A o tie informácie sa následne deliť s druhými. Nie každý má čas študovať, ty ho máš. Tak aj týmto smerom môžeš obrátiť svoju pozornosť. Na smrť máš ešte čas. :o)

Mesačný princ

Zovšeobecňujem preto, lebo to žiadna ľudská bytosť nedokáže a je to inštinkt. Ako píše Anjelik* ,,vygrcať sa na druhého,, nie je na mieste.

Nikto a opakujem nikto sa nechce obklopovať takýmito ľuďmi.

,,Samovrahovia sú len anjeli, ktorí sa chcú vrátiť domov.,,

miruska65478

Mesacny princ,sama som si tym presla,takze viem,ake to je mat taketo problemy,takze ja sa takychto ludi nestranim a ked mozem pomoct,alebo ak sa niekto potrebuje vyrozpravat a podobne,tak ja stym problem nemam...

verbenka

mesačný princ, zase zovšeobecňovanie typu "nikto" a "každý" nie je namieste, vždy sa nájdu i ľudia, ktorí vypočujú...

Mesačný princ

Miruška si zlatá ale vieš, nikto nechce počúvať o problémoch ak ich denne zažíva, nikto netúži vidieť smútok a slzy...vždy je hlavnou prioritou človeka sa tešiť a ak ho niekto o túto radosť a energiu oberá, tak sa ho automaticky stráni.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samovražda - Fórum - ZDRAVIE.sk