Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Táto diskusia patrí k článku: Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

Kotvičník zemný je extrémne účinnou liečivou rastlinou so silným vplyvom na testosterón a na všetko, čo s týmto hormónom súvisí. Taktiež je populárna aj medzi športovcami, keďže dokáže zvyšovať vytrvalosť a je anabolická. Štúdie tiež ukazujú, že táto rastlinka môže pozitívne ovplyvniť náladu, sexuálne zdravie a mnoho ďalšieho.

Andrea_666

0vecka nemate pravdu, je kopa studii, ktore potvrdili priaznivy vplyv kotvicnika na muzske aj zenske pohlavne zdravie. takisto aj na zvyseny vykon pri sporte. Tu mate prehlad: forcex.sk

Iiiii

Podľa mňa to nie je podvod. Dnes som si objednal malú motyčku, už nebudem chodiť na huby, ale radšej si pekne pôjdem do lesíka nazbierať trochu kotvičníka zemného. Len ešte musím zistiť, či to nie je nejaká chránená rastlinka, lebo som ju ešte nikdy nevidel:-)
Raz som išiel z lesa a hubári sa ma pýtali: rastú, rastú? A ja že neviem, ja som si bol nazbierať trochu pľúcnika lekárskeho:-) Neviem ako teraz zareagujú na môj zber kotvičníka zemného:-)))

Vladik65

Môžem iba potvrdiť hore uvedené informácie. Pijávam ho raz za čas, pol litra vody na lyžicu byliny, dlho luhovať.
Je viacero obchodov, kde sa nachádza ale obľúbil som si ho na www.najlepsicaj.eu