Mám otázku, existujú páry ktoré nemôžu mať so sebou deti ale s iným partnerom nemajú problém?

Táto diskusia patrí k článku: Mám otázku, existujú páry ktoré nemôžu mať so sebou deti ale s iným partnerom nemajú problém?
Mám otázku, existujú páry ktoré nemôžu mať so sebou deti ale s iným partnerom nemajú problém?

S priatelom sa uz rok a pol pokusame o babo, buduci tyzden uz absolvujem laparoskopiu. Mam taku otazku, existuju pary ktory nemozu mat so sebou deti ale s inym partnerom nemaju problem. Moze to byt aj nas problem, aj ked som uz s partnerom bola tehotna?

Biela.Kobra

Samozrejme, že sú páry, ktoré nemôžu z nejakých príčin mať spolu dieťa, ale aspoň jeden, niekedy dokonca obaja z páru môže priviesť na svet dieťa s iným partnerom. Ale ak začneš uvažovať týmto spôsobom, bude to pravdepodobne začiatok konca vášho vzťahu. Tak si dobre rozmysli, čo v živote chceš a ako to chceš dosiahnuť, lebo čo sa stane, to sa už neodstane.

viva viva

Je to možné, ale možno to nie je váš prípad....možno je to len zhoda okolností. Mnohým sa po určitom čase zadarilo.