Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

Slobodna

Tak potom na zaklade svojho pocitu len trepes do vetra :)

Suhlasim s Filipovou poslednou vetou.

Statistiku si nevediem, staci si vsimat.

Prezyvka055

Ale statistiku na to nemam, to sa musis pytat Slobodnej ze kolko z kolkych je tu negativistov. Ja mozem napisat len tolko ze je to moj pocit :D

Filip TT

Prezyvka ty si si vyslovne ziadal pocut negativnu skusenost. Tak tam su. Tvoja pozitivna skusenost je vlastne prva pozitivna skusenost, ktoru som tu cital, ak sa dobre pamatam. No ale ty si muz, predpokladam ze aj v tych negativnych pripadoch boli muzi spokojni a napisali by sem svoju pozitivnu skusenost.

Prezyvka055

Slobodna sorry tak ja si nevediem indexaciu stranok ako ty, som nevedel ze ta plati google na vyvoji noveho indexoveho vyhliadavaca. Tak potom dobre :D to vsetko vysvetluje.

Je to trosku offtopik, casto tu pisu ludia ze sa zabiju, kolko to statisticky aj spravia? Ides. :D

Slobodna

Jezis prezyvka ty si cisty debil. Chodis sem dost dlho a necitas co sa tu furt riesi dookola a to je ta 4.moznost.

anjelik *

Dušík, uvedom si predsa jednu vec. Nikto, kto je v podobnom vzťahu a je v ňom navýsosť spokojný, nebude mať potrebu navštevovať podobné témy a vypisovať, že je to super. Skôr tá téma pritiahne toho, komu to nevyšlo. Ako píše iný člen našej sekty, je to vždy o rozumnom dohovorení sa a presnom určení pravidiel a nie vymýšľaní a domýšľaní si. Potom nečudo, že je jeden, spravidla, jedna, sklamaná. :o)

Prezyvka055

Filip TT no vidis tak som priniesol pozitivny pohlad na vec, je to problem ze to nezapada do tvojho scenara alebo co? :D Ano cital som len posledne(teda prve stranky, kde pisala sewie a este neviem kto este jeden pripad).

Sejla

tak ale potomto upresneni si sa pred tym zle vyjadrila, pospravne by to malo byt 'iba najvacsia hrdinka vie oddelit sex od citov'. S tym ale tiez nesuhlasim, kedze to nepovazujem za hrdinstvo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk