Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

Prezyvka055

Slobodna btw zaujimave ze vytahujes statistiku a to teda moze znamenat len nasledovnu:

Bud len tak trepes do vetra

Alebo s tym mas skusenosti a trtkaval ta nejaky kamarat a len hras svatu a urazenu (ej betarka, priznaj sa)

Alebo sa obklopujes takymi kamaratmi co je tiez divne nakolko naco sa obklopovat ludmi ktorych odsudzujes :D.

Filip TT

Prezyvka, nperecital si si diskusiu. Je ta aj presne ten pripad, o ktorom hovoris.

Mne inak nevadi termin "filozofovanie". Filozofovanie je pozitivna cinnost. Treba ju ale robit poriadne.

Slobodna

Sejla nebud vztahovacna a neprekrucaj. Iste, lebo vy nic vy muzikanti. Presukany mozog patrilo prezyvke.

Sejla, mozno 1 pripad zo 100 zien sa nenamota, o tom boli tie hrdinky, vacsina si mysli, ze nic, len sex.

Prezyvka055

Slobodna ved mojim cielom nebolo pobavit ta :D Vlastne ani diskusia s tebou, v kazdom pripade mi to neprekaza :D pohoda, mozes pokracovat,

Prezyvka055

Filip TT hej ale hlavne co tam pozeram tak islo o to bud jedna strana chcela viac alebo to boli proste kamosi co nebyvali spolu.

My sme spolu byvali, preto som to tu napisal lebo sa mi to zdalo podobne. A hlavne este treba rozlisovat ze ci ide len o ten sex alebo aj kamaratsvo, ved ako som pisal ze mnohi si hockedy mysleli ze spolu chodime, takze ono to mozno vyzeralo aj ako vztah ale my sme vedeli ze spolu nejako nepocitame do buducna a kazdy v istom bode pojde svojou cestou.

No ale tieto veci su samozrejmostou ved clovek ma vediet ci chce vztah sex alebo kamaratsvo. Neviem ja nemam rad ludi co neviedia co chcu preto sa nimi neobklopujem ak nemusim, a nemam take problemy zeby niekto nevedel povedat narovinu co chce, ja kazdemu hned poviem vsetko jasne a presne.

Slobodna

Kazdy tu radi na zaklade vlastnych skusenosti a skusenosti inych, lebo hlupak sa uci na vlastnych chybach a mudry na chybach inych.

Len preto, ze niekto pise vseobecne a neopisuje farbisto do detailov svoje zazitky ako ty, si robis nejake zavery. Prepac prezyvka, ale mne vobec neprides vtipny.

Mohol si v pohode napisat svoj postoj k celej veci a nekydat na inych, ze moralizuju a filozofuju.

Sejla

Slobodna, staci si precitat tvoju prvu vetu 'ani najvacsia hrdinka nedokaze oddelit sex od citov'. To nie je upozornenie na mozne rizika nezavazneho sexu, ale absolutna generalizacia. Ja a anjelik sme normalne vyslovili iny nazor, prezyvka len tvoje vyhlasenie vyvratil popisom z konkretnych skusenosti a zase sa prejavujes agresivne. Hned sme presukane mozgy a hyeny. Nehovoriac o tom, ze do teba osobne sa nikto nenavazal, kym si nezacala prskat a prekrucat, ako to mas vo zvyku.

Prezyvka055

Slobodna kebyze ta to nezaujima tak si s nami nedopisujes :)

Inak mne osobne viac da ak pocujem nejaku recenziu od cloveka ktory nieco zazil ako od toho ktory hovori len na zaklade svojho presvedcenia.

Skoda ze sa neozvalo viac ludi co niekedy taky "vztah" malo. Trebars aj kludne keby to hodnotili negativne mne to nevadi, rad by som si to precital, vzdy lepsie povedat ze zil som tak s priatelkou a bolo to naprd lebo toto toto toto a toto ako napisat ze urcite z toho budes mat zlee a zalubiiis saaa a nebudees sa mat dobree a podobne volovinu co su vlastne len vase fabulacie, ale zazili ste to ? No nie.