Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postava

Príspevok v téme: Postava
Katka487

hoj, mám 16 a možno si budete myslieť že mi šibe ale pýtam sa...Ženy s akou postavou sa chalanom/mužom páčia? Podľa toho čo som do teraz zažila tak len tie, čo nosia XS, S. Napríklad ja mám L a bola som vonku s 2 kamarátkami čo majú XS a S aj s nejakými ich spolužiakmi a objednali sme si pizzu. Boli úplne v pohode, ale potom keď ostal kúsok pizze tak nastal otázka že kto to doje. Samozrejme, ich spolužiaci sa hneď pozreli na mňa, že ja si asi dám. To im akože pripadám tučná- ja si to nemyslím podľa mňa som taká akurát, ani mi to že som tučná vlastne nikto nepovedal, len takéto poznámky občas počujem. Všímam si aj to, že o nich sa viac zaujímajú chalani v našom veku a mňa asi len tak dáky starý úchyl. Ako to vlastne je? Ja to asi celé nechápem a neviem kde je chyba. A áno, viem, aj vy by ste chceli mať takéto banálne problémy... :D

Ďakujem za odpovede

Fleur-de-lis

rôzne. Možno mladším a tým čo sú priveľmi ovplyvnení magazínmi a podobne, štíhlejšie, ale nedá sa to úplne takto kategorizovať.

Mnoho dievčat, čo nie sú ako paličky majú nižšie sebavedomie a preto sú pre chlapcov menej príťažlivé, nie pre ich postavu.

Ani štíhle dievčatá nie sú automaticky sebavedomé, ale možno sa takto ľahšie tvária...

Kto je ako príťažlivý sa nedá ohraničiť na postavu... Je to celkové vyžarovanie, správanie, pohľad, úsmev, charakter, komunikácia...

Že sa pozreli na teba ohľadom pizze, no buď si to nahováraš, lebo to očakávaš (sama si myslíš, že si pri sebe a že ťa tak vnímajú druhí), alebo si všimli, že ješ viac (kto koľko je nie je vždy úmerné postave, takže to automaticky neznamená, že si myslia, že sa prejedávaš, aj niektoré chudé dievčatá sú veľké jedáčky), alebo to možno naozaj bolo tak, že zhodnotili, že asi zješ toho viac lebo nemáš to XS, ale zas keď tam boli aj chalani, tak to veľmi zmysel nedáva, tí jedia vždy viac...

Nerieš to ale... Hlavne sa staraj o svoje zdravie. Je pravda, že nadváha nie je prirodzená a zdravá. Je to výsledok dnešného stravovania, ktoré sa vnímalo dlhší čas ako normálne. A to nemyslím len chipsy a sladkosti.

Akú a či máš pri veľkosti L nadváhu neviem.

Snaž sa jesť zdravo pre svoje telo a svoju myseľ. Zdravá strava podporuje dobrú náladu trvalo, nie len 5 minút ako mliečna čokoláda ;)

Snaž sa hýbať na čerstvom vzduchu a nevysedávať doma pri pc, telke...

A že nemáš chalana v tomto veku, heh, buď rada :) Ja som pred dvadsiatkou tiež žiadneho nemala a nemenila by som :) Nie že by sa mi žiadny nepáčil, ale nevidela som zmysel v tom mať vzťah v takom mladom veku. Občas ma trápilo, že prečo na mňa "neletia" toľkí, na druhej strane keď už niekto letel, tak som to aj tak stopla. Čo sa chalanov týka som bola skôr hanblivá. Ale ako vravím, keď sa na to pozerám spätne, som rada... Mladosť som mala krásnu, kopu zážitkov s kamarátkami a žiadne starosti so vzťahom. Mohla som robiť čo som chcela, mať čas pre seba či priateľov, rodinu...

Niektorí priatelia čo boli skoro vo vzťahoch zas potrebujú tento čas neskôr, práve keď by už mohli mať vážnejší vzťah, tak im začne chýbať "sloboda". Tak si tú slobodu užívaj teraz :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postava - Fórum - ZDRAVIE.sk