Suchá pošva potrebuje na lubrikáciu tieto vitamíny

Jovanka

skusali ste niektore lubrikanty na vodnej baze ? skusam uz fakt cokolvek co by mi mohlo poct k normalnemu zdravemu sexu

WEWERKA565

vitamíny sú hrozne fajn, ale lubrikant to nenahradí ;) my teraz fičíme na durex intense géle zo superlove a je to aj na zvýšenie "chuti" u oboooch

zuzulienka9

na terapiu je fajn kyselina mliečna prípadne hyalurónka a na takú rýchlu pomoc ked to nie a nie zvlhnut, tak je fajn lubrikant .. ja mam najradsej ten z reklamy na superlove - durex intense orgasmic a ako vedlajsi efekt perfeknte zvysi citlivost

500xka

mne so zvlhčením pošvy vitamíny nepomohli, ale lubrikant zo superlove pomohol - bol to durex jahoda a okrem sexu aj ked mam pocit, že som brutálne vysušená tak pomáha

galbanka

Suchosť v pošve je aj dôsledok častých mykoz. Mne teda hodne pomohol Enzymax je to liečba enzýmami.ja som mávala často problémy aj s tou suchosťou tieto enzými mi pomohli.Upravila sa mi aj imunita

kupido

Vieš sex na sucho nie je bohviečo.Niekedy musíš použiť lubrikant aj keď nechceš. V niektorých je toľko chémie že máš pocit ako keby ho vyrobili v chemickom závode a že tvoje telo sa stým nejako vysporiada,ja som si konečne našla ten svoj bez zbytočných prídavkov Eractan gel a som vysmiata a aj partner spokojný

HYDROfemin

HYDROfemin je jemný vaginálny gél bez farby a bez zápachu s dvomi účinnými zložkami, ktorý pomáha pri problémoch suchéj pošvy superinfekcie prostredníctvom regenerácie pošvovej sliznice - -odkaz odstránený-