Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa neprejedať? Tieto 2 stratégie vám pomôžu!

kacenka1

Velmi osvedcena je 90 rozlisovacia dieta, v podstate je to uprava stravovania, jest jedlo bez priloh,
1. den mäso/syry + zelenina
2. zemiaky/ryza + zelenina
3. den na obed cestoviny, vecera - cokolada, buchty, zakusok
4.den cisto ovocny/ cisto zeleninovy
5. den vodovy
a potom odznova

ak dodrzite za 3 mesiace - 12 kil,

Maja K.

Toto je len máličko rád , ale ide to. Mám viac rokov a mala som veľa kíl napriek všetkým pohybom . Povedala som dosť. Veĺmi razantne som začala praktikovať zo začiatku Dukana a potom zdravú stravu, žiadna môka trochu špaldová, žiadne cukry, chémia. Ide to je to zázrak. Len na druhej strane obava či sa to celé nezosype, myslím organizmus. Každopádne k minulému stravovaniu sa už nevarátim. Prikladám otrubové žemličky :-D pekný deň.

fara

držím ti palce ale nezabudni pri diéte treba byť šťastná a nezačínaj s niečím čo nebudeš chcieť dodržiavať po celý život

Masnota

Bohužiaľ, keby som tento článok čítala pre niekolkými rokmi, nemusela by som byť teraz rozkysnutá. Idem bojovať s jedlo, ba nie, so sebou !! Baby, neprejedajte sa, obezita je brzda v spoločnosti, vo vzťahu, vo všetkom

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa neprejedať? Tieto 2 stratégie vám pomôžu! - Fórum - ZDRAVIE.sk