Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nádcha

Vlagea

Eimi

**ani sa ti nečudujem, že si si vyliala srdce, keď zdravotný problém pretrváva dlhší čas, tak to vplýva aj človeku na psychiku a to teda nie je bohviečo. Je fajn, že už pociťuješ nejaké zlepšenie, časom to bude lepšie a lepšie aspoň teda ja to tak vnímam. Len to chce čas a nezabaliť to hneď ako sa cítiť o niečo fit :)

gabrieeelka

Eimi pokiaľ sa správne zdravotné problémy neriešia tak dokážu veľmi človeka potrápiť a najmä dlho. Mať nádchu niekoľko mesiacov nie je ani zďaleka normálne. Najmä nie ak už si nejakú liečbu zahájila a ona nepomáha. Po prvých týždňoch max. mesiaci by si mala vidieť aspoň nejaký ten pokrok aj keď len malý ;)

Eimi

az dnes som si precitala tvoj komentar, ale vycarilo mi to usmev na tvari, pretoze tiez som zacala uzivat tento liek. Dostala som sa k nemu cez jednu pani lekarnicku v lekarni u nas :) Bola mila, som si vyliala srdce a zacala hladat moznosti ako mi pomoct. Co ma potesilo. Po mesiaci a pol sa citim uz lepsie postupne to ustupuje a mam pocit, ze den co den sa citim lepsie :)

Vlagea

Eimi

**ja som tento problém riešila pomaly od Vianoc tak nejako. Poviem ti, že sranda to nebola najmä nie cez Vianoce, keď som chcela všade byť a všetko riešiť a pritom som sa necítila celkom ok. Ale už potom jak začal nový rok a už pár týždňov som užívala wobenzym, tak som sa cítila lepšie. Užívam ho ešte aj dnes čiže už niečo cez dva mesiace ak dobre počítam a už ani neviem čo je to nádcha. Aj keď radšej si zaklopkám...

Eimi

severka ale toto si ma ale ze vobec nepotesila lenze ako sa z toho dostanem? potrebujem zacat riesit tento moj problem co najskor lebo tiez sa mi zda ze tie dva mesiace ze je to uz dost dlha doba :/

severka1

dva mesiace ta trapi nadcha a nic ti nepomaha? tak to nie je dobre, zrejme je tvoje telo oslabene a este viac ho nadcha oslabuje kedze uz trva taku dobu, cim dlhsie to trva tak tym dlhsie sa budes z toho dostavat :/

Eimi

Po troch tyzdnoch ti to ustupuje? To je ako mozne? Mna nadcha trapi uz dobre dva mesiace, co sa jej neviem uspesne zbavit :(
Skusala som bylinky, caje, vsetko od vymyslu sveta co je take volne dostupne a kvazi prirodne ale uspechy zatial som nezaznamenala ziadne :(

gabrieeelka

Vlagea tri týždne sú celkom málo, je to v pohode na to, že začínaš vidieť pokroky, ale chce to ešte viac času aby si sa úplne dostala z toho dostala, je treba aspoň nejakých šesť týždňov a potom ešte preventívne aby si sa toho problému úplne zbavila :)

Vlagea

** už aj ja pracujem na tom aby som sa teda z tohto problému vylízala čo najskôr. Začala som užívať wobenzym a som zvedavá že ako to bude, zatiaľ sú to asi tri týždne čo užívam a celkom dobre to vyzerá postupne mi prechádza aj nádcha aj energia sa mi vracia, čo je podľa mňa dobré :)

gabrieeelka

Nikola nie si sama, čo týmto trpela, podľa mňa mnoho ľudí si týmto prejde, keď sa nestará o svoju imunitu a myslia si, že všetko je ok, že veď telo sa bude brániť kedykoľvek a kdekoľvek a neviem čo :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nádcha - Fórum - ZDRAVIE.sk