Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O co mu ide ? Budem vdacna muzom za nazor

Príspevok v téme: O co mu ide ? Budem vdacna muzom za nazor
XYAZ

Dobry den.

Spolupracujem s niekym vyse roka. Sme vo vacsom kolektive. On je odo mna mladsi o 14r. Na svoj vek vyzeram mladsie. On si tiez myslel,ze som starsia od neho o mozno len 4r. Od zaciatku sa mi prihovaral,boli tam usmevy,vzdy sa mi pozdravil,prihovoril, nadviazal komunikaciu, bol vzdy ku mne pozorny,mily. Aj som si myslela,ze sa mu pacim. Kvoli veku som tomu vsak nikdy neprikladala vacsi vyznam. A v podstate sa nikdy o nic ani nepokusil. No a teraz nam vysla spolocna sluzobna cesta. Zmestili by sme sa 4 do 1 auta. Lenze on povedal, ze pojde svojim autom, lebo cestu spat spoji s navstevami. Navrhol mi sam od seba,ci pojdem s nim jeho autom (odovodnoval to aby nedostal mikrospanok, aby nesiel sam a mal s kym konverzovat). Sla som. Cesta bola prijemna. Vkuse sme sa rozpravali,smiali spievali,dokonca sme na pesnicky aj "tancovali". Podotknem,ze ked ma u nas v meste nalozil,"musel" sa este vratit k sebe spat domov. Vraj nieco "zabudol". Aj mi povedal,ze ma doma mamu a nech idem s nim hore. Zrejme chcel na mna zaposobit ako luxusne ziju (komplex je strazeny ochrankou,je tam pekne,moderne,sama technika kamery mramor luxus,ziju tam proste milionari a vplyvni ludia). Predstavil ma mame,ukazal mi byt,svoju spalnu aj ked v nej mal bordel,este sa mi zan ospravedlnoval. No a o co ide? Iskrilo to medzi nami cely cas ako sa pozname. No nikdy sa o nic nepokusil. Ja zas cakam iniciativu od muza. Mozno by som aj bola iniciativna, ale este pred sluzobkou ked sme v kolektive nieco riesili ohladne sluzobky,tak som sa ho letmo dotkla a on aj pred ostatnymi zahlasil so smiechom,ci som na mladych zajacikov a ci si ma davat predo mnou pozor. Mna to vtedy zamrzelo pred tymi dalsimi a uz len kvoli tej jeho blbej hlaske by som prva nic nezacala,ma to stoplo,schladilo. A prilezitosti na tej sluzobke bolo vela. Vzdy sa tam drzal iba pri mne. Mal tam mlade baby,rovesnicky,ale on aj pocas konferencie ci na recepcii,veceri obede stale so mnou. Nesiel s ostatnymi ani na diskoteku ale ostal so mnou. A ked sme vecer sedeli v bowlingovom klube,zacal mi rozpravat o kolegyniach,ktore sa mu pacia a s ktorymi by chcel mat vztah a zas o tych,ktore chce len na sex. Rozpravame sa otvorene o vsetkom: praca sukromie sex zivoty nazory,ale hento ma dostalo. Lebo sa mi naozaj zdalo ze sa mu pacim a potom mi rozprava o kolegyniach,ktore chce pretiahnut? Alebo po ktorych tuzi mat s nimi vztah? Vcera mi navrhol,ci s nim nepojdem uz tu u nas v meste niekedy do bowlingoveho klubu si zahrat. Proste ak ste tu muzi,co si o jeho spravani mam mysliet? Chce ma proste len za kamosku? Sexualne sa nikdy o nic nepokusil. Potom mi hovori o kolegyniach ktore chce pretiahnut,ktore chce na vztah. Dokonca so mnou riesil jednu babenku mladsiu od neho o 10r,ze sa schadzaju a teraz ide o to,ci budu mat vztah alebo ako dalej. Este mi povedal ze by to bolo len o sexe s nou. V nedelu sa mali stretnut,pytal sa ma na nazor co ma spravit. Ja som mu odpovedala. Potom mi poslal sms v zneni "Nebol som s nou ! Dospel som po rozhodnuti, ze by som si to vycital a ze je to moc... " to moc myslel jej vek. No proste sa v nom nevyznam. Vy ako muzi co z jeho spravania vyvodzujete? Lebo naozaj neviem,co si mam uz o nom mysliet. Dakujem. Prepacte mi dlhy prispevok

Waterman

Chlap, myslím teraz pravého chlapa, ktorý má seriózne záujem o ženu nespomína pred ňou ďalšie ženy a témy spojené s možnými vzťahmi či sexuálnymi túžbami. Nie je to vhodné.

Podľa mňa ťa berie skôr ako osobu, s ktorou sa cíti dobre a vyhovuje mu to v kamarátskej rovine, ale na tvojom mieste by som sa ešte pokúsil nadviazať kontakt, ale samozrejme keď budete samy, aby to nedopadlo ako s tým zajačikom. Samozrejme treba otvorone medzi sebou komunikovať. Veľa vecí sa tým vyrieši.

Milujem na ženách úprimnosť a inteligenciu a myslím si, že to každý normálny a inteligentný chlap ocení, keď sa tieto dva aspekty dajú dokopy :) Ľudia niekedy málo komunikujú o veciach a potom si len človek zbytočne nahovára.

Prajem ti nech ti to dobre dopadne a budeš šťastná.

SirJimmi

Čo myslíš tou vetou? "iskrilo to medzi nami celý čas"

Ako ty by si si dala povedať ak by ti niečo viac navrhol? Vzťah? Sex?

Pristúpila by si nato, kedže to iskrilo aj z tvojej strany? A možno len z tvojej strany :-D

Priťahujú ťa tak mladí zajačikovia? Lebo čo som si všimol tak aj ja mám kolegyne mladé aj staré a keď s nimi kurizuje nejaký mladý kolega sebavedomý a robí narážky starším kolegyniam tak tie sú celé bez seba a chichocú sa ako školáčky od radosti že im robí narážky mladší muž :-D

zdradca

Podla mna je to neskuseny frajerik s vplyvnej rodiny, co si chce dokazat ze môže mat kazdu. Teba berie ako starsiu sestru. Tou ukazkou ich zivotneho stylu ti prezentoval na akom spolocenskom rebricku zije. Chce byt s tebou na sluzobkach a tak aby si ludia nemysleli ze je gay. Lebo tak mi to prislo ked ta ukazal pred mamou. Mozno ona tusi ze je teply a chcel ju len akoze ubezpecit ze sa myli.

Kasli nanho drz si ho od tela ber ako kolegu popr.kamosa. No dalej nechod ani sa nepokusaj ak by sa pokusil on. Potom padne jeho ego a uvidis jeho skutocny charakter. Uz jeden negativny priklad si uviedla, ked sa ta pytal pred vsetkymi ci si na zajacikov.

no mozno sa mylim.

zdradca

Podla mna je to neskuseny frajerik s vplyvnej rodiny, co si chce dokazat ze môže mat kazdu. Teba berie ako starsiu sestru. Tou ukazkou ich zivotneho stylu ti prezentoval na akom spolocenskom rebricku zije. Chce byt s tebou na sluzobkach a tak aby si ludia nemysleli ze je gay. Lebo tak mi to prislo ked ta ukazal pred mamou. Mozno ona tusi ze je teply a chcel ju len akoze ubezpecit ze sa myli.

Kasli nanho drz si ho od tela ber ako kolegu popr.kamosa. No dalej nechod ani sa nepokusaj ak by sa pokusil on. Potom padne jeho ego a uvidis jeho skutocny charakter. Uz jeden negativny priklad si uviedla, ked sa ta pytal pred vsetkymi ci si na zajacikov.

no mozno sa mylim.

xen

Podla mna ju to rajcuje ze si ju dobera take mlade ucho aj ked si je vedoma toho veku. O14 rokov mĺadsí frajer je dost vela.

XYAZ

Dakujem vsetkym za nazory. Mna zaujimali hlavne nazory muzov. Ja s nim nic neplanujem a ani nic nechcem, ako kamarat je fajn no ten vekovy rozdiel je privelky. Viem, ze by to nemalo buducnost. Radsej mat dobre kamaratstvo nez vztah, ktory by tak ci tak skoncil. Ja tam planujem este take 3-4r zotrvat. Vztahom na pracovisku velmi neverim. Preto som ich nikdy tam ani nevyhladavala. A k tomu celemu uz len tolko, ze mi dvaja kolegovia nezavisle od seba prezradili, ze ako si boli muzi po obede pofajcit, rozoberali nas zeny co sme vsetky tam a tento konkretny sa pred nimi velmi pekne o mne vyjadroval (ze som mudra pekna prijemna mila zabavna, na urovni a tak) a ked ho podpichli, ze co ma teda nezbali kedze som sama tak vyhlasil, ze asi by u mna nemal sancu. No uz to nechavam tak. Niekto mi tu napisal, ze som sa namotala. Nie a ani nechcem. Zaujal ma. To ano. Ale tam to aj konci. Ja som skor racionalny typ. Dakujem vsetkym co sem prispeli.

joro

Ahoj myslím, že to s tebou nemyslí vážne alebo možno čaká, že ho zvedieš ale zas prečo by ťa zhadzoval pred kolegami v práci. Sám ešte nevie čo by chcel musí dospieť a myslím si, že ťa chce (prepáč) iba do postele. Berie ťa ako dobrú kamarátku, s ktorou sa dobre cíti môže sa porozprávať hocičom a to s tým bytom to sa asi chcel iba pochváliť. Aj mi chlapi sme rôzny tiež sa vnich vzznať je ťažké, sám sa divím ako rozmýšlaju. Podla mňa si ho nepripusť k telu aby sa nepokazilo to priateľstvo medzi vami, lebo ked sa dvaja vyspia všetko sa mení.Ale si dospelá poznaš ho najlepšie.

Držím palce nech to dopadne akokoľvek

xen

No zlata moja, ty mas kolko ze ti pomotal hlavu mlady zajac?

40? A on 26?

A sa ho spytaj preco sa ti stale zdoveruje o pretiahnuti tych kolegyn?

My to mame ako vediet preco sa ti zdoveruje o svojich chutkach s kolegynami.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

O co mu ide ? Budem vdacna muzom za nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk