Orgazmus sa hrazde

katushka

mne sa to občas stáva keď dlhšie sedím, a aute, autobuse... a potom sa postavím, alebo prípadne keď mám tesné nohavice. Možno je to aj tým že mám väčšie pysky a tým som viac vzrušivá. Áno, pocit je to super, ale aj tak si myslím, že vaginálnemu orgazmu sa to nedá porovnať.

lola3

to sa tu ako predbiehate kto mal najzaujimavejsi orgazmus..kriste uz len ta tema je trapnaaaa,,,tu sa riesia problemy a nikoho nezaujima ze si mala orgazmus ked si sa splhala na tyc...

keituskaaaa

Ahojky ja som to tiez zazila nesmejte sa tiez na tyci ale bolo to doma ;o) A tiez ked sme chodili na kupalisko zo skoly tak s plavacou doskou kazdy uz bol prec z bazena a ja som sa ponahlala aj s doskou medzi nohami aby ma neodbehli Ja viem ze je to divne mala som len 9rokov ale dnes uz viem co to bolo a dosky a tyce mi netreba ;o))

ajajajjjjjjjj

poznam to z babicky,,,babicka narazilaa na oje,,ach to ste vy pan Prosek a trikrat mohutne prirazila,predpokladam ,ze aj tvoja tyc je v horizontalnej polohe...

kiri

Prosim Ta a mozes mi to opisat, ako to robis a za akych okolnosti? Ja si to totiz nejak neviem realne predstavit. diki

jajaajaaa

Lendievca, hm, sprchu ja uz dlho poznam, ale fajnova je :-)) Inak skus tu hrazdu, ked sa ti to podari, 100x lepsie ak osprcha ti povim..

mimaaaa

jajajaaa- ja to poznam mne sa to tiež stalo ked som mala asi 15...bolo to super neskutočne krásny orgazmus...a tiež sa mi to stalo ked sme sa splhali na telesnej v skole na tyč...