Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testy na drogy pri nástupe do práce

Príspevok v téme: Testy na drogy pri nástupe do práce
Reggae

Dobrý deň, o pár dní mám ísť na pracovný pohovor, kde budú konečnou fázou drogové testy ( moč ).

Hulím, priznávam. Fajčím trávu už nejaký ten piatok, no v poslednej dobe ( asi pol roka ) max. tak raz do týždňa, občasne 2-krát.

Pohovor budem mať na bud. týždeň a nástup s testami bude niekedy na konci budúceho týždňa, po prípade o 2 týždne, ak to odložím.

Chcem sa spýtať, ako podomácky a najrýchlejšie "očistím" moč tak, aby som bol pri testoch čo najčistejší.

Pár ľudí mi radilo urologický čaj, mlieko, viac cvičiť atď.

Poznáte aj iné spôsoby ???

Radoslava123

Kamarátka pracovala v jednej fabrike (obyčajná fabrika na Slovensku s prácou za minimálnu mzdu) a drogové testy im tam robili nielen pri nástupe, ale takmer každý druhý deň. Bolo to pre ňu ponižujúce a nepáčilo sa jej to, že tam s nimi takto jednajú, ako keby boli nejakí ťažkí závisláci liečiaci sa na psychiatrickej odvykačke. Ani nie po dvoch týždňoch dala výpoveď a presne z tohto dôvodu odišli odtiaľ mnohí. Spomínaná kamoška žiadne drogy nikdy nebrala, ani žiadnu trávu nefajčila, dokonca ani len obyčajné cigarety nefajčila, preto ju to tak zarazilo, že tam s nimi takto jednajú. Už je neskoro myslieť na nejaké očistenie moču, radšej to vzdaj a hľadaj si prácu inde.

Prezyvka055

Tak si "pozicaj" ten moc od niekoho na tie testy. Rano daj niekomu nech ti nacika do flasky a ked ta poslu so "skumavkou" na zachod tak to len prelej.

Ale raz na teba dojde, ak si budes mysliet ze ked sa to podari ze kazdy test alebo kazdu skusku zvladnes podvodom.

Reggae

Zdravím, som si vedomý.

Nehovoril som, že plánujem pokračovať a tak ... Riešim teraz skôr to, že mám vážny vzťah, dievča, ktoré chcem zabezpečiť a potrebujem k tomu dobre platenú prácu.

Jediné, čo ma od toho delí, je minulosť.

Žiadal som o rady, nie o poučky.

kurkumam.

Určite sa budú testy opakovať, takže to nie je naj riešenie. Na druhej strane som ešte o takomto postupe nepočula nikde, to na akú pozíciu sa hlásiš?

yorka

si si vedomy toho, ze aj ked budes mat pri nastupe moc cisty, tak ti mozu urobit tieto testy aj kedykolvek pocas prace? len tak namatkovo? a co ked potom bude mat v moci drogy? :) to nie je len o cistom moci pri nastupe do prace

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.