Neviem ako to ani nazvat

Príspevok v téme: Neviem ako to ani nazvat
semer

caw poradte mi nasiel som si vo vajciach take ako zili (ked to nahmatam) mam to asi rok aj daco.a je to asi velke 1,5cm a na druhom vajci o kus mensie.Viem ze by som mal ist s tim ku doktorke ale uz mam istu brigadu o tizden tak to musim vydrzat tak poradte co to moze bit hmm?A hocikedy ma boli lavi alebo prawi bok aj tak kde je slepak :( poradte prosim

janco

ja som bol asi pred rokom u ginekologa a ten ma kompletne vysetril a povedal ze vsetko ok ..ale teraz ked tak pozeram aj ja mam nejak zvysene mnozstvo zil pri lavom semeniku ...mal by som ist za nim znovu???? a pokial si pametam aj predtym som to mal a nic mi na to nepovedal

max

Caute.Neviem ci pisem spravne ,ale chcem sa opytat, co mam robit ked pri sexe s priatelkou mam problem s tym, ze sa skoro spravim, nie zeby mi to vycitala, ale mne to vadi.. chcem aby nam to slo dlhsie a nie po minute a niekedy ani ta minuta nevydrzi..... je nato nejaky liek??? vdaka

jun

mal som kamosa, zomrel ked mal 40 na uplnu kravinu - hanbil sa ist k urologovi s bolestami semenikov... este nieco? brigada?

agina

Neviem ci ti to dobre opisem, ale v semennikoch mal take dost velke zhrubnute zily a velmi ho to bolelo.Stazoval sa na take tahave bolesti.Doktor ho vysetril a uz o tyzden na to lezal na operacnom stole. Varicocela moze sposobit aj neplodnost.Zadaj si do googla varicocela a precitaj si viac.

samer

a este som zabudol povedat ze ma boli malicek z nicoho nic no nie ako boli ale akokeby mi zavadzal taky blbi pocit mam (neviem ci uz mi s toho harasi alebo co)