Myšlienky na samovraždu kôli dlžobám

Príspevok v téme: Myšlienky na samovraždu kôli dlžobám
eibi222

Zdravím vás priatelia,nekontrolovane som zobral par poziciek,aj koli priatelke,ktorej socialny urad nepriznal ani cent ,na aktivacne prace nemoze koli bolestiam,koli bolestiam nemoze k lekarom,nemame na poplatky ani na autobus.Chvilu som to stihal splacat,ale zrazu sok,nebolo z coho.Exekucia mi berie plat,nas biedny pristresok vypinaju od energie,ako sa takto da prezit?Ked sa odpravim,komu pomozem?Mame aj psika,je na nas naviazany,neda sa odkopnut.Neriesitelna situacia,a pritom driem denne v celko dobre platenej praci.Sudom vymahane pohladavky uz nezvladam psychycky,mam stale myslienky na samovrazdu,dost vazne,a myslim,ze ineho riesenia uz niet.Uz nevladzem.Asi na tento prispevok nikto nezareaguje,ale aspon som to dal von.Prepacte,pisem bez diakritiky,ale nezatazuje ma to tak,v tomto mojom stave.Majte sa,drzte sa kto ma tazkosti,dakujem aj za precitanie

ehm

Max66 vždy platilo, platí aj platiť bude to, čo tu už ktosi povedal. každý sa musí prikryť takou perinou na akú má. Okrem pôžičky na bývanie a zdravie neexistuje dôvod na pôžičku.

Max66

To mam tak rad tieto mudre reci vecsinou od pravnikov ze si za tu exekuciu mozes sam a svojim nezodpovednym spravanim si k nej zakonite dospel. Dobre takze ak slovensko ma 5.000.000 obyvatelov a 4.000.000 exekucii chces tvrdit ze 90 % slovakov su nezodpovedny blbci. . ? Alebo bude problem niekde inde napr. u pravnikov .

v1vp

mozno budem surovy ale s takou zenou ako tvoja priatelka zivot nikdy nebude dobry. Proste ked nerobi a ma problemy a sama nerobi nic pre zmenu budete sa mat zle stale. Nechapem naco si si pobral pozicky ked ti zeru cely plat a nemozes ani zit... to je tak ked niekto nerozmysla...ked na nieco nemam tak nemam

milan milanov

Neviem kam si pokrocil, mozno je uz tato rada bezpredmetna, ale ja by som ti osobne odporucal OSOBNY BANKROT ... zakladne info najdes aj tu: www.nanelove.sk, potom kontaktuj Centrum pravnej pomoci a rieš to! ... teraz od marca plati novelizacia zákona o konkurzoch a o osobny bankrot tak mozes poziadat aj ked si uplne bez majetku (doteraz to tak nebolo) ... drzim palce

hanka9

Verbenka, prosim Ta nesud ho (ich), nemas na to pravo, oni potrebuju radu.. Ty predsa tiez sedis doma na riti (zadku), alebo sedavas doma snad na hlave?

P.s- tiez by som doporucovala dohodnut splatkovy kalendar. Zajdi tiez za pravnikom a opytaj sa, co by navrhoval! Za opytanie u pravnika neplatis! Nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byt aj horsie a preto to nevzdavaj !

mia7888

a inak stavim sa ze si gembler :-)

takychto ludi prepacte ale ja nelutujem to je horsie ako fetaci zruinuju cele rodiny a navymyslaju si take pribehy len aby ziskali peniaze

prajem ti vela stastia

mia7888

nuz tu plati heslo kazdy by sa mal zakryvat perinou na aku ma!!!

a to sa mi paci chudobni ludia isto fajcis a mas psa

ako stou samovrazdou nas tu chces citovo vydierat?

mas tolko moznosti, zacni robit mna tiez vsetko boli mam vaznu diagnozu a makam to su take ubohe vyhovorky slovakov.

Za hlupost sa plati dufam, ze z tohto sa ini poucia.

eibi222

Dakujem krásne za všetky slová,myšlienky,ktoré ste mi venovali,nejdemvšetkých menovať,ale všade sú hlboke a mudre myšlienky,akoby mi videli do duše,teraz som narýchlo pozrel,či niekto zareagoval na môj príspevok,som od srdca vďačný,a vaše slovká si necham na neskôr,a niekolkokrát do detajlu preštudujem.Pozdravujem vás,ešteraz ďakujem

LMarika

Samovrazdu urcite nie, s takymto problemom sa da bojovat a da sa nad nim aj zvitazit, len to chce silnu volu, velke odhodlanie, trpezlivost a vieru v lepsiu buducnost a pojde to, uvidis. Co tak vziat si dalsiu pracu na vedlajsi prijem? Poznam chalana, ktoreho frajerka, co to s nim ani nemyslela vazne, osklbala o prachy a vybodla sa nanho, on mal vsetky pozicky na svojom mene. Pocas pracovnych dni makal vo fabrike, po skonceni pracovnej doby este takych 5 hodin robil taxikara, dodnes to tak robi a cez vikendy je aj 12 hodin v taxiku, mal hypoteku na krku za velky byt, co si myslel, ze tam bude byvat s nou a ze si urobia dieta, myslel to s nou vazne a ona ho opustila, ked to najmenej cakal. Ale on neopustil tento svet a ani to nemal v umysle, ale sa k tomuto problemu postavil spravne, po chlapsky, ze ked uz nemal chut a ani odvahu odist do zahranicia, tak si aspon len na Slovensku nasiel druhu pracu a co nevidiet, bude to mat vsetko dole z krku, uz si aj zalozil rodinu s inou a ma aj deti a vsetko zvlada a stiha. A mam jednu vlastnu zlu skusenost. Kedysi ma osklbala o prachy poistovacia agentka a prisla som o vsetko, co som za 5 rokov tvrdej a tazkej prace vydrela vo fabrike. Nie na nu som sa hnevala, ale na seba - bola som sprosta, nemala som tam tie prachy dat. Dala som vypoved v praci, zo dna na den som sa zobrala a zmizla som do zahranicia. Na nieco ako samovrazda som ani len nepomyslela. Chapem ta, co teraz prezivas, lebo sama mam zlu skusenost, ale dostala som sa z problemu ja, dostanes sa aj ty. Chce to len zachovat si chladnu hlavu a urychlene prist na nejaky napad, ako zarobit este viac penazi. Hlavne ti prajem vela zdaru a o par mesiacov, ci rokov nam sem napis a daj vediet, ako to dopadlo. Verim, ze sa vsetko na dobre obrati a zvladnes to!