Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dilema so samoopalovaním

Príspevok v téme: Dilema so samoopalovaním
05mary20

v sucasnom predletnom obdobi,ponukaju na trhu rozne znecky telovych mliek so samoopalujucim ucinkom.neviem si vybrat medzi znackami Johnson holiday skin, Garnier Ziariva plet,Nivea body Summer Beauty.Ake osbne skusenosti mate s tymyto znackamy?Netreba si pred ich pouzitim urobit peeling?Ziskam pekny zlaty nadych i kem mam velmi bledu pokozku?Pri sprchovani sa opalenie nezmyva?za odpovede vopred dakujem

agina

Ja som blondina a najlepsie mi sadol samoopalovaci krem Astrid, stoji cca 99,- nemala som po nom ziadne flaky, ani som si nerobila pred nanasanim ziaden peeling.Ak chces aby ti to dlho vydrzalo, zo zaciatku to treba natierat kazy den v tyzdni az dosiahnes ziaduce opalenie a potom uz len ra za tyzden staci obnovit.

enkeli

Ja neviem..ja som si kúpila Johnsons... a nie som s ním 100% spokojná.. chytil mi do oranžovo-žlta... ale tak okolo kolien a na rukách... vyzerám jako mandarinka... ale tak čo už..aspoň som si vyskúšala...

basenka017

Ja som tiez vyskusala Johnsons, ale zistila som ze ked ho castejsie pouziwam napr. tak 3 dni za sebou tak sa mi wyhodia na tele male vyrazky.. zrejme nejaka alergia.. a potom este pouziwam Garnier samoopalovaci na tvar a ten je dobry, ale nevidno az tak hnedy efekt ako z Johnsonsu..

lenka2583

Ahoj. ja som vyskúšala johnson- som s ním veľmi spokojná, ked som si urobila peeling za 3 natretia bola viditeľná zmena-žiadne fľaky, avšak potom som ho nepoužívala, za týždeň som začala blednúť a fľakato. opäť som ho začala používať tentokrát bez peelingu, za 4 natretia nastala videteľná zmena. potom som ho používala každý 2. až 3. deň, mala som vzhľad krásne opálenej pokožky bez akýchkoľvek fľakov. takže johnson je fakt dobrý. teraz mám garnier, tiež som s ním spokojná, žiadne fľaky, moja sesternica má niveu, tiež je spokojná nemá žiadne fľaky, robím v drogerii a zo skúseností zákazníčok viem, že johnson je najlepší, potom garnier a nivea sú rovnako, a dove je najhorší. kamoška mala najskôr johnson-bola veľmi spokojná a potom si kúpila dove, bola total fľakatá, aj pár zákazničok povedali, že dove už nikdy, lebo ich to chytilo fľakato, že farbu má krajšiu, ale chytá fľakato

miruš

Neodporúčam Vám používať samoopalovacie krémy. Po nich zostávajú fľaky. Aj mojej kamoške sa to stalo.
Najlepšie je radšej ísť do solárka, investovať do nejakého drahšieho krému do solárka (cca. 600 Sk) a prípadne k tomu všetkému užívať nejaký betakarotén (napr. GS Intensun - v lekárni cca. 222 Sk). To je moja rada.
Ja by som určite nikdy nepoužila samoopalovací prípravok.
Pekný deň.

05

johnosns holiday skin?chyti mi pekne aj na bledu pokozku?mam skor mastnu pokozku a obavam sa,ze ja ked si urobim peeling zostanu mi flaky.

zu

Ja pužívam Garnier a som s ním spokojná, už po troch natretiach som videla celkom rozdiel.. Teraz ho však používam tak každý druhý deň, občas s prestávkami a už som celkom chytila nádych slabého opálenia, samozrejme to nie je ako od slniečka, ale aspoň nie som taká bledula..

denisa

ja používam johnson.je určite potrebné aby si si urobila peeling.nebudeš mať potom nepekné fľaky po tele.jednoducho keď sa osprchuješ tak sa nari tenkú vrstvu na telo.stačí 2-3 krát v týždni.nepreháňaj to s natieraním, pretože budeš mať nepekné fľaky na tele.nemusíš sa ničoho báť, najlepše bude ak to vyskúšaš na svojej pokožke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.