Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže predčasné krvácanie spôsobiť pohlavný styk alebo zmena podnebia?

Táto diskusia patrí k článku: Môže predčasné krvácanie spôsobiť pohlavný styk alebo zmena podnebia?
Môže predčasné krvácanie spôsobiť pohlavný styk alebo zmena podnebia?

Pred dvoma tyzdnami som bola na dovolenke a mala som mestruaciu. Prisla som pred tyzdnom, mala som pohlavny styk po troch mesiacoch a na druhy den som zase dostala menstruaciu chcela by som vediet ci to moze byt tym ze som zmenila podnebie alebo koli tomu ze som mala po dlhom case pohlavny styk? Trapy ma aj neustali vytok, nezapacha ani nieje velke mnozstvo, bola som aj u gynekologa ten mi dal lieky a cipky ale vytok mam stale.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže predčasné krvácanie spôsobiť pohlavný styk alebo zmena podnebia? - Fórum - ZDRAVIE.sk