Zúfalý

Príspevok v téme: Zúfalý
Bezradny

Ahoj potrebujem pomoc poradiť ? Mam 35r.som zenaty mame spolu 2deti 16r.syna a 15r.dceru manželke ochorela mama zistili jej rakovinu asi pred mesiacom ? A zmenila postoj voci mne ako taky ! ? Zijeme vo Veľkej Britanii uz 2r. Ked sa to prvý krát dozvedela tak velmi plakala ? A ja som ju objal a povedal jej? Ze ? Budem pri nej stat !!!! Az jedného dňa sme sa povadili? ! A dostal som "úder pod pas" to dom fakt nečakal ? Ze sa rozplače az tak velmi ze mi povedala v tom záchvate placu ! Ze somnou nie je šťastná , a ze ma uz nemiluje ??? Hmm hrozne sa ma to dotklo preto ze by som dal zivot za moju rodinku ! Milujem ich naj"" na svete su moje vsetko!! Nedovolí sa aby som sa jej dotýkal ? A ani pusu nic ani sex ! Ako ok chápem mama ! Ano? Viem je chorá a boli ma ked sa ona trápi !! Nie som dokonalý manžel ! Viem ale pracujem nepijem alkohol nefajčim z prace rovno domou atak často upracem aj uvarím proste pomáham jej aj v domácnosti !!! Musel som ju prosiť priam na kolenách zo slzami vociach aby mi dala šancu ! Hm strápnil som sa velmi ! Ale nechcem o rodinu prísť ! ? Milujem svoju zenu ! A momentálne je z mamou na SK uz asi 3tyzdne pomáha jej z liečbou a tak a verte mi! Nemám to ľahké teraz vsetko je na mojich pleciach ! Ako voláme si často ale bežne veci ! Si povieme ? A ked jej poviem ? Ze ju lubim a chyba mi!? Tak iba hmmmka! Prosím Vas o radu plačem tam kde ma nik nevidí trápim sa schudol som 10kg a som ako mátoha! Ano nechcem sa ľutovať ?? Nie? Ale aspoň som si priznal pred nou chyby ktoré som oľutoval a chcem sa zmeniť ! Chcem bojovať ako len sa da aj ked mi nádej nedáva žiadnu hm týmto spôsobom poraďte mi prosím lebo sa zbláznim !