bolestive prsia od ovulacie

Príspevok v téme: bolestive prsia od ovulacie
slniecko:)

cauko, od ovulacie cca 2 tyzdne pred menstruaciou ma zacnu boliet prsia a trva to az do menstruacie, potom to troska prestane a zas.. Doposial ma bleli len niekolko dni pred ale teraz??? nechapem preco, mam nedostatok nejakeho vitaminu,alebo to moze suvisiet so stitnou zlazou,ktorej mam zvysenu funkciu?Stalo sa mi to uz 2 mesiac po sebe.K lekarke pojdem ale o par tyzdnou, ked dojdem domov na SVK.Kto vie nech pomoze,prosiiim lebo mam strach.DAKUJEM:)

RNG

Na hormonalne temy(menzes, atd) som pisal viackrat.
Pomoze "polotovar" na hormony, ktory sa nachadza v senovke greckej a v mexickom divokom yame.Najdete na Google.sk pod : doplnky, divoky jam
Niekedy je to vysledok nedostatku jodu v nasej vnutrozemskej potrave. Odporucena denna davka bola zrejme stanovena prinizko.
Proti vytvaraniu cyst v prsiach pomoze doplnenie jodu branim morskych produktov, napr kelp, chlorella, alebo jednoducho natriet si spodok bruch niekolkymi kvapkami jodovej tinktury. Ak skvna zmizne za menej nez 1/2 dna, telo potrebuje jod-dostane ho transdermalne(cez kozu). Je to dobry sposob dodavania, lebo je blizko vajecnikov a vstrebava sa postupne, nie v jednorazovom navale.
O tom som uz tiez pisal predtym

alfio

Mavala som taketo problemy v mladosti,prsia strasne boleli,ale bolo mi aj velmi zle pocas menstruacie,krce v podbrusku a tak.Predtym som taketo problemy nemala.Gynekologicka mi potom nasla cysty,tie preliecila ,a bolo.Aj teraz mavam taky problem,ale ten tlak nikdy nie je taky silny.V tehotenstve myslim tak asi 3-4 tyzdne po otehotneni.To moze byt individualne.Niekomu sa doslova naleju prsia aj skor.Ziadny strach,radsej zajdi kde treba.