Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je v poriadku ak pri liečbe zapáleného oka mám rozšírenú zreničku?

Táto diskusia patrí k článku: Je v poriadku ak pri liečbe zapáleného oka mám rozšírenú zreničku?
Je v poriadku ak pri liečbe zapáleného oka mám rozšírenú zreničku?

Bola som u ocneho lekara so zapalenym okom a kazdym dnom sa to zhorsovalo aj napriek tomu, ze som pouzila kvapky opthalmo septomex, ktore mi inokedy vzdy pomohli. Doktor po vysetreni mikroskopom zistil, ze mam infekciu nazvanu IRITIS. Dal mi na to dva druhy kvapiek, ktore hned zabrali, ale moja ocna zrenicka je velka a vobec to neustupuje. Preto som sa zlakla a prestala kvapky pouzivat. Zrenicka sa vratila do normalu, ale oko sa o dva dni opat zapalilo. Musela som teda opat zacat s kvapkami, volala som lekarovi, ktory ma vysetril, a ten potvrdil, ze to je normalne. Nazvy kvapiek su Mydrilate = cyclopentolate hydrochloride a Maxidex = dexamethasone.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.