Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem sa spýtať alergológa, kedy je najvhodnejší čas na kožné testy, ktorými sa zisťuje alergia na pele, trávy, roztoče... Sú to testy, ktoré sa robia na predlaktiach nanesením alergénu a jemným vpichom, aby sa dostal do pokožky. Mám totiž dcéru, ktorej t

Táto diskusia patrí k článku: Chcem sa spýtať alergológa, kedy je najvhodnejší čas na kožné testy, ktorými sa zisťuje alergia na pele, trávy, roztoče... Sú to testy, ktoré sa robia na predlaktiach nanesením alergénu a jemným vpichom, aby sa dostal do pokožky. Mám totiž dcéru, ktorej tieto testy robila alergologička koncom marca, a zistila jej alergiu na roztoče. Synovi robila tieto testy teraz koncom mája, a tiež mu zistila alergiu na roztoče, stromy brezovité, trávy. Kamarátka mi však povedala, že alergologička, ku ktorej chodí jej syn, odmietla jej synovi urobiť kožné testy v tomto období, že by boli neobjektívne, a objednala ich na október, s tým, že tieto testy sa môžu robiť len v októbri, v inom mesiaci v roku nie. Teraz neviem, čo si mám o tom myslieť,ktorá lekárka má pravdu. Dcéra už užíva Staloral roztočový, a syna to čaká tiež. Môžete mi napísať Váš názor, kedy sa vlastne tieto kožné testy robia a prečo? Ďakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem sa spýtať alergológa, kedy je najvhodnejší čas na kožné testy, ktorými sa zisťuje alergia na pele, trávy, roztoče... Sú to testy, ktoré sa robia na predlaktiach nanesením...