Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keď vidím jedlo som ako odtrhnutá z reťaze, no potom mám depresie

Táto diskusia patrí k článku: Keď vidím jedlo som ako odtrhnutá z reťaze, no potom mám depresie
Keď vidím jedlo som ako odtrhnutá z reťaze, no potom mám depresie

Neviem čo mám robiť som zúfala mám 16 rokov s váhou mám problémi od svojich 13 rokov kedy som mala na výšku 164 cm 49 kíl bola som nešťastná z toho ako vyzerám a od vtedy je to stále horšie a horšie! Teraz mám 16 rokov výšku 170 a vážim takmer 68 kíl! Je to neznesitelné. Chcem schudnuť, ale ked vidím jedlo som ako utrhnutá z retaze musím jesť jesť jesť jesť až do kým mi nie je zle, potom prídu výčitky, depresie...snažím sa to vyvracať...a toto sa deje stále dookola s tým vracaním som začaala len teraz pred nedávnom zatial to bolo asi len 5-6 krát. Ale som nešťastná ako mám bojovať s tým jedlom?? A s tým príšerným pocitom ked dojem? Potom den nejem nič a na další zasa dostanem záchvat a takto stále dokola. Už nevládzem neviem komu to mám povedať, kto mi môže pomôcť moja mama stále do mna len kričí že som tučná a nemám jesť!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Keď vidím jedlo som ako odtrhnutá z reťaze, no potom mám depresie - Fórum - ZDRAVIE.sk