Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je normálne ak sa synovi zhoršuje zrak aj keď nosí okuliare?

Táto diskusia patrí k článku: Je normálne ak sa synovi zhoršuje zrak aj keď nosí okuliare?
Je normálne ak sa synovi zhoršuje zrak aj keď nosí okuliare?

Syn nosí od veku 8 rokov okuliare a nosí ich poctivo.18.2.2010 sme boli na kontrolu u nášho očného lekára a dioptrie sa mu dosť zhoršili. Lekár mi povedal že sa nemám znepokojovať vraj je to aj vekom bude mať 10 vraj sa chlapci v jeho veku menia a oko tiež.Nemám z toho dobrý pocit a na buduci týždeň som sa z ním objednala ešte u jedného aby to tiež premeral. Napíšem vám udaje za pol roka aký bol skok a veľmi vás chcem poprosiť o radu mám sa znepokojovať alebo to brať tak že naozaj to je vekom? Kontrola 19.6.2009: VOD:6/36 c.c.-3,0 dsph -0,5 dcyl 25 st=6/6; VBOS:6/24 c.c. -2,25 dsph= -1,25 dcyl 150 st=6/6. Diagnostický záver:H52.2Astigmatizmus myopicus comp o.u. Kontrola 18.2.2010: VOD:6/60 c.c. -5,5 dsph -0,5 cyl os 15 st 6/6 sl; VOS:6/36 c.c. -4,5 dsph -1,0 cyl os 165 st 6/6.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je normálne ak sa synovi zhoršuje zrak aj keď nosí okuliare? - Fórum - ZDRAVIE.sk