Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bodavá lámavá bolesť v kolenách

Táto diskusia patrí k článku: Bodavá lámavá bolesť v kolenách
Bodavá lámavá bolesť v kolenách

Mám uz vysledky z reumatologie z odberu krvi, mam 26 rokov, som mlada zena a jedneho dna ma zacalo boliet v kolenach - bodava lamava bolest v klude. bolesti kolien pretrvavaju, dnes som bola na kontrole u reumatologa, Aslo ako stale okolo tisicky, vysledky krvnych testov nastastie neukazali ziaden lupus e. alebo nieco vaznejsie co mi dost odlahlo, laboratorne vysledky mam FW:16/23, KO Hb 135, Leu 7.8, Tr 309, LFT 7.6 IU/ml, CRP 3.6 mg/l., glyk 4.3, borelie negativne, HT v norme, chlam?die pneumo IgM negat, pneumo IgG 49.9 U, pneumo IgA 17.4 U teda toto mam pozitivne-protilatky na plucne chlamydie, potom ANA/IF je negativne...Dg: vaskulitida? mam ist este na kopec vysetreni ( nefrologia, kardiologia, gastroenterologia, plucne, pracovne lekarstvo), chodim do prace tak ma to bude stat vela sil, ale co uz... myslite teda ze pozitivne-protilatky na plucne chlamydie mozu sposobovat bolesti kolien? Kolena mam bez vypotku, nesu zacervenane ani opuchnute, len ma ,,v nich bod?\" Je mi doporucene od reumatologicky aby som zacala brat penicilin na to ASLO,ale ten mi musi predpisat obvodna.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bodavá lámavá bolesť v kolenách - Fórum - ZDRAVIE.sk