Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý de?. Mám 20 rokov a som slabší faj?iar. Denne vyfaj?ím okolo 5 cigariet, faj?ím necelé dva roky. Už asi týžde? mám kaše?, kotrý neprechádza. Vykašliavam hlien. V noci spím dobre, nekašlem. Kašlem len cez de?, vä?šinou celý de?. Užíval som Bromhexin

Táto diskusia patrí k článku: Dobrý de?. Mám 20 rokov a som slabší faj?iar. Denne vyfaj?ím okolo 5 cigariet, faj?ím necelé dva roky. Už asi týžde? mám kaše?, kotrý neprechádza. Vykašliavam hlien. V noci spím dobre, nekašlem. Kašlem len cez de?, vä?šinou celý de?. Užíval som Bromhexin 12 BC 5 dní (pod?a návodu na použitie sa bez lekárskeho dozoru nemá užíva? dlhšie ako 5 dní), ale moc to nepomohlo, kašlem stále. Prestal som ho užíva? v utorok, tento týžde?. S kaš?om mám aj miernu nádchu, ale ?asto nesmrkám vôbec. Akurát pred nieko?kými týžd?ami som mal nádchu, pri ktorej som dos? smrkal a ešte niekedy, okolo toho obdobia, vlhký kaše?, kotrý ale po nieko?kých d?och sám prešiel. Nebol som podrobený žiadnemu vyšetreniu s touto súvislos?ou. S preh?taním nemám žiadne ?ažkosti. Niekedy kloktám vodu (neprevarenú, neviem, ?i sa musí prevára?) s Florsalminom a polievkovou lyžicou octu, vychádzajú tmavé hlieny a po dvoch takto vykloktaných pohároch mi kaše? zvykne trochu ustúpi? a ?ahšie sa mi rozpráva (kôli kašlu alebo hlienom sa mi rozpráva ?ažšie). Von chodievam ráno, ke? idem na autobus, po obede, ke? idem zo školy, jeden alebo dva razy, ke? ven?ím psa a potom ešte na pol hodinu, až hodinu idem von ve?er. Pred nedávnom som ostával von ove?a dlhší ?as, niekedy som prišiel domov až po pol noci. Trápia ma predovšetkým hlieny v hrdle, ktoré sa mi ?ažko vykašliavajú. Moja triedna pani u?ite?ka mi povedala, že úplne bude sta?i?, ak prestanem faj?i?, aj ke? faj?ím málo, ?o si asi dám ako novoro?ný záväzok. Prosím Vás, s ?ím môžu by? moje ?ažkosti spojené? Je potrebné aby som navštívil svoju pani doktorku, alebo bude sta?i? užíva? tabletky a leža? s ?ajom v posteli? Ve?mi pekne Vám za odpove? ?akujem, pomôžete mi.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý de?. Mám 20 rokov a som slabší faj?iar. Denne vyfaj?ím okolo 5 cigariet, faj?ím necelé dva roky. Už asi týžde? mám kaše?, kotrý neprechádza. Vykašliavam hlien. V noci spím...