Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám v oku parazita?

Táto diskusia patrí k článku: Mám v oku parazita?
Mám v oku parazita?

Už dávnejšie (mesiace možno aj rok) som spozoroval pri rýchlejšom pohybe ľavým okom niečo sivé. Pohybovalo/pohybuje sa to akoby zotrvačnosťou. Dlho som tomu nevenoval pozornosť, lebo pri bežnom pozeraní je to niekde v ľavo dolu a nevidím to. Až jedného dňa sa mi to dostalo tak, že som to uvidel, po okamihu to kleslo, ale pri pohybe okom som to opäť dostal tak, aby som to mohol vidieť. Je to sivej farby a poskrúcané vždy ináč. Preto sa domnievam, že ide o nejakého parazita, neviem či môže zákal meniť tvar. Vyzerá to presne ako nejaký živočích, je to priesvitné, dlhé, tenké, nevidím to celé. Neviem, či môžem parazita vidieť. Prosím Vás poraďte mi, čo by to mohlo byť, či je to nebezpečné a čo mám v tom prípade robiť. Ešte doplním, že mám na ľavom oku -1 dioptriu a na pravom -0,25. Pri poslednej kontrole sa mi zvýšila dioptria na ľavom oku z -0,5 na -1.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám v oku parazita? - Fórum - ZDRAVIE.sk