Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťahy ničia kamarátstva?

Príspevok v téme: Vzťahy ničia kamarátstva?
Kocka6

Zdravím,

Čo je podľa vás pravdy na tom že vzťahy ničia kamarátstvo?

Poznám totiž dosť ľudí ktorí mali kamarátov o ktorých prišli keď sa s niekým dali dokopy a potom na nich nemali čas. Keď sa rozišli tak zrazu nemali s kým tráviť čas. Sama som prišla o svoju kamarátku, pred polrokom si našla frajera a odvtedy mu venuje všetok voľný čas, mňa zavolala von iba keď sa pohádali a chcela sa mi vyrozprávať, čo ma riadne hnevalo a povedala som jej nech ma radšej zavolá inokedy, nech sa môžeme porozprávať aj o normálnych veciach (za čo sa urazila).

Tak trochu ale tomu nechápem ako sa môže niekto kvôli niekomu vykašlať na kamarátov, mala som už dva vzťahy, každý cca 2 roky ale chodila som von aj s kamarátmi. Nie, a neskrachovali preto že by sme spolu trávili málo času.

denisaf

bohužiaľ je to pravda živým príkladom je jedna moja kamarátka ktorá to už roky ťahá s človekom ktorý ju podvádza kludne jej dá facku nonstop sa vadia ale ona ho ,,miluje,, a všetko mu prispôsobuje zakázal jej kamarátky,chodit von, chodit na net a podobne... minule sme sa akurát mali stretnúť a on sa o tom dozvedel a už jej už spravil program... a mam aj osobnú skúsenosť mala som iba krátko takého frajera ktorému vadilo aj to že sa raz za sto rokov stretnem pri káve na hodinku s mojou kamoškou.. okamžite som sa s ním rozišla nebola by som šťastná vzťah neznamená chorobne sa upnúť na partnera a odrezať ho od sveta žiaľ veľa ľudí tak žije ako prepnutý ...

DontWorry

Netreba ist z extremu do extremu a robit veci na ukor inych - ci kamaratov alebo partnera. Nikdy by som s kamaratkou netravila viac casu ako s priatelom alebo naopak. Je to vyvazene. Ale existuju aj pripady, kedy kvôli kamaratom sa rozpadne vztah. Pretoze si jeden z partnerov nevie zadelit priority, navyse ak ti kamarati neakceptuju ich vztah. Cize netreba skatulkovat a tvrdit, ze len kvôli novej laske sa da prist o kamaratov, lebo da sa to aj opacne.

Mesačný princ

Slobodná - táto veta ,,Kto ma skutocnych priatelov, mal by si ich ponechat. ,, neodporuje náhodou toto s tým koncom tvojho príspevku? V niečom máš pravdu ale čo to znamená ak chcú byť partneri spolu skoro stále..nehraničí to skôr s....

Aj priatelia sú v živote dôležití...a čo sa stane - ideš raz do mesiaca s ,,priateľmi,, na pivko, neskôr raz za dva mesiace, neskôr raz za pol roka a nakoniec vôbec. Všetok čas trávi človek s partnerom a vzniká ponorka, hádky, očakávania sa stupňujú. Jeden človek nedokáže totiž nahradiť viacerých. Každá ľudská bytosť je jedinečná. A čo ak príde k rozchodu napríklad? Ostane človek osamelý?

Ono sa to presne tak deje ako si napísala ale ja s tým nesúhlasím. Podľa mňa to nie je správne.

shayleen

Áno môže, mala som kamarátky ktoré so mnou ukončili kamarátstvo len kvôli tomu že som si našla chlapa a ďalšie kamarátstvo ukončila kamoška len preto že som sa ku môjmu partnerovi nastahovala

shayleen

Áno môže, mala som kamarátky ktoré so mnou ukončili kamarátstvo len kvôli tomu že som si našla chlapa a ďalšie kamarátstvo ukončila kamoška len preto že som sa ku môjmu partnerovi nastahovala

Slobodna

Clovek by si mal byt v prvom rade sam seba priatelom a partner by mal byt tiez zaroven aj dobrym priatelom. Kto ma skutocnych priatelov, mal by si ich ponechat. Problem je, ze niektori ludia sa stanu zavislymi na svojich priateloch, ci partnerovi. Treba sa asi na to pozriet aj z druhej strany, co by to bol za vztah, ak by jeden z partnerov travil vacsinu volneho casu s priatelmi. Sem - tam sa stretnut, zajst na pivko, preco nie? No partneri obcas chcu byt a aj potrebuju byt, len spolu.

stratena200

nie ze vztahy nicia kamaratstva, ale predsa je to uz ine, ked mas priatela tak s nim chces byt castejsie a podnikas s nim ovela viac akcii ako s kamaratmi :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťahy ničia kamarátstva? - Fórum - ZDRAVIE.sk