Vzťahy ničia kamarátstva?

Príspevok v téme: Vzťahy ničia kamarátstva?
Kocka6

Zdravím,

Čo je podľa vás pravdy na tom že vzťahy ničia kamarátstvo?

Poznám totiž dosť ľudí ktorí mali kamarátov o ktorých prišli keď sa s niekým dali dokopy a potom na nich nemali čas. Keď sa rozišli tak zrazu nemali s kým tráviť čas. Sama som prišla o svoju kamarátku, pred polrokom si našla frajera a odvtedy mu venuje všetok voľný čas, mňa zavolala von iba keď sa pohádali a chcela sa mi vyrozprávať, čo ma riadne hnevalo a povedala som jej nech ma radšej zavolá inokedy, nech sa môžeme porozprávať aj o normálnych veciach (za čo sa urazila).

Tak trochu ale tomu nechápem ako sa môže niekto kvôli niekomu vykašlať na kamarátov, mala som už dva vzťahy, každý cca 2 roky ale chodila som von aj s kamarátmi. Nie, a neskrachovali preto že by sme spolu trávili málo času.

wtba

určite sa treba venovať popri vzťahu aj priateľom hlavne tým ktorý zato stoja pretože to aký sú dnešný ľudia je hnus hnusúci samá povrchnosť priatelia sa iba s tým kto niečo znamená no hrozné ...preto si vážte každého fajn človeka ktorý vás má úprimne rád a venujte mu aspon trochu zo svojho času ak je to možné...

blueberryNN

je to pravda. Tiez som takto prisla o kamaratov. Uz tu chybu nezopakujem. Treba vsak mat vztah s clovekom, ktory dokaze akceptovat, ze existuju pre vas aj ini ludia a nie iba on a nenarokuje si vsetku vasu pozornost a cas. Takze niekedy to moze byt aj vyzadovane od toho partnera. A tam uz je iny problem.

prezyvocka88

kocka bohužial je to pravda... vzťahy ničia kamarátstva ale ľudia si zato môžu sami že pre jedného človeka obetujú všetko ... ja som takto prišla o výborného kamaráta s ktorým sme si vždy mali čo povedať a zrazu ked si našiel dievča vymazal si ma a nezdraví ma a všetko obetoval kráske ktorej ide len o jeho peniaze... vo všetkom treba určite nájsť rozumnú mieru takže netreba zanedbávať priateľov.. ale ani polovičku... nech sa nikto nečuduje že stratí priateľov ak sa im nevenuje... ale to sa musí každý v živote poučiť sám...