Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sklamalo by vás to?

Príspevok v téme: Sklamalo by vás to?
hviezdica777

Ahojte. Ak by Vám priateľ povedal, že v prípade vášho rozchodu by ho to nezranilo ani by to tragicky nebral ako v predošlom vzťahu, sklamalo by vás to? Boli by ste smutní? Musím uznať, že som dosť citlivá osoba a veľmi sa ma to dotklo. Chcem vedieť či by to aj tak vnímali aj iné ženy alebo len ja som taká precitlivená? Vďaka za názory :)

Lolinka

Toto by mna urcite zranilo a nie je od neho pekne ze ti nieco take hovori, hlavne ak si sa ho sama na nic nepytala. To posobi, akoby ta mal len docasne, kym sa vyskytne nejaka lepsia.

hviezdica777

Snažila som to riešiť s ním, ale vždy ma nejako odbil, že on to už riešiť nechce. Takže nemám vysvetlenie ako to presne myslel.

Je to dosť možné, v minulosti sa už dosť sklamal.

hviezdica777

Snažila som to riešiť s ním, ale vždy ma nejako odbil, že on to už riešiť nechce. Takže nemám vysvetlenie ako to presne myslel.

Je to dosť možné, v minulosti sa už dosť sklamal.

marion78

ja si myslim,ale to si myslim len ja,netvrdim,ze to tak je,ze predtym si to dost odtrpel a proste si uz povedal,ze nechce sa trapit,ked nieco proste nevyjde znova,tak to jednoducho prijme ako fakt..ze uz proste nechce v buducnosti trpiet,lebo to naozaj nikam nevedie..

hviezdica777

To čo mi priateľ povedal:(ak by som sa s tebou rozišiel, nebral by som to tak tragicky ako v predchádzajucom vzťahu) bolo adresované teda mne. Neviem, ja mám skôr pocit, že vtedy ľúbil a teraz nie.

zuzi74

Ak sa dvaja lubili, rozidu sa a maju aspon trochu citu v sebe, tak ich to chladnymi urcite nenecha. Tvoj priatel podla jeho reakcie si myslim, ze byvale priatelky nelubil.

zenskalogika

a co ti mal odpovedat na taku pripecenu otazku ze co by robil keby ste sa rozisli? ja byt nim tak ti poviem ze by som si konecne vydychol ze ta mam z krku:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.