Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vas nazor?

Príspevok v téme: Vas nazor?
Soy yo

Dobry vecer.napisem to uplne jednoducho a dakujem za vas nazor.preto pisem.ze ma zaujima.Som v strednom veku partner je rovnako stary.uz 8mesiacov spolu byvame.problem? Neviem co moze byt dvovodom.ale nikdy ma neoslovi menom.obcas ma oslovi nejakou prezyvkou co ho prave napadne...a dalsie.neustale ma chce menit.ostrihaj sa.potetujes sa? nedychaj ustami...

smilova

Svoje ex oslovoval menom? Ktorých ľudí oslovuje a neoslovuje menom, aký má s nimi vzťah? Ako reaguje on na oslovenie jeho menom? Vie, že chceš, aby ťa oslovoval? Skúša to? Nedá sa to takto priamo vyhodnotiť, odpoveď, prečo takto reaguje, je v ňom. Môže to byť v dôsledku výchovy, dôvery vo vzťahoch, sebadôvery, zameriavania sa na obsah vs. príjemcu info atď. Skús sa ho opýtať....

Mesačný princ

Tak toto by aj mňa zaujímalo, pretože tak isto oslovujem veľmi málo ľudí ich menami. Vždy otočím vetu tak, aby som meno nemusel povedať, ale je to také spontánne , neuvedomujem si to.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vas nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk