Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozvod auto

Príspevok v téme: Rozvod auto
Stacie

Ahojte, moj manžel podal žiadosť o rozvod, no chce polovičku z môjho auta, ale je písané na mňa. Rozmýšľala som že ci by sa dalo spraviť tak, že auto by som prepísala na sestru, spísali by sme zmluvu že som jej ho predala napr. za 5€ aby som mu nič nemusela dat. Nemám peniaze na to aby som mohla ísť za právnikom. Ak by ste mi vedeli poradiť že mi to na súde prejde takto, by som bola šťastná. Dakujem

n-ika

Auto ste kupili pocas manzelstva? Kupili ste ho za spolocne peniaze? Alebo si ho dostala darom (dedenim) od rodicov? (treba darovaciu zmluvu, inak neplati)

Ak ste ho kupili spolu pocas manzelskeho zvazku, auto patri do BSM, cize manzel ma nanho rovnake pravo ako ty, aj ked je pisane na teba. Ak ho predas sestre a za 5 eur, moze manzel tento predaj sudne napadnut a dozadovat sa ocenenia auta sudnym znalcom a budes mu musiet vyplatit polovicu ocenenej sumy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozvod auto - Fórum - ZDRAVIE.sk