Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sedimentácia

Príspevok v téme: Sedimentácia
mmonna

Ahojte,

v máji som bola na vyšetrení krvi a sedimentáciu som mala 2/4. Teraz som bola znova na odberoch kvôli tomu, že z gastra mi vyšlo, že nemám enzým, ktorý odbúrava histamín, teda môžem mať histamínovú intoleranciu. Teraz som mala sedimentáciu 15/24, ostatný krvný obraz bol v poriadku. Chcem sa spýtať, či môže byť za tou zvýšenou sedimentáciu napr. aj tá histamínová intolerancia? Ďakujem.

mmonna

No ved práve,že krvný obraz som mala ukážkový. Dnes som si bola len pre výsledky u sestričky o ona to vôbec neriešila. Ale ešte ma napadlo, že asi 4 dni po odbere ma začalo bolieť hrdlo, tak neviem, či to s tým môže mať súvis. Druhá vec je, že keď chodím na gastro kvôi celiakii, tak mi vždy v krvi berú aj FW, tak možno to má súvis s trávením a tou spomenutou možnou histamínovou intoleranciou? Či nie?

CRP

Možno by bolo fajn, keby si si dala vyšetriť hladinu zápalového CRP, ten je asi ešte lepším indikátorom zápalu. Lebo sedimentáciu ako aj ty som mal podobne a doktor si to ani nevšimol, krvný obraz bol v poriadku a ostatné parametre na zápal tiež.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sedimentácia - Fórum - ZDRAVIE.sk