Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Točenie v hlave, závraty, asi 3 dni

Príspevok v téme: Točenie v hlave, závraty, asi 3 dni
Jefitto

Ahojte, asi tri dni ma trápi točenie hlavy. Ono nejde o také bežné točenie hlavy, ani hmlu pred očami. Podobný stav som však mal, keď som mal mierny úpal. Proste som sa cítil ako v inej dimenzii, akoby som nebol vo vlastnom tele, akoby som vnímal mimo neho. Stáva sa mi to asi dvakrát za deň, vždy poobede, až večer. Medzi tými dvoma "návalmi" je pohoda, bežne žijem, nič sa nedeje. Počas návalu mi príde aj nevoľno od žalúdka, resp. od čriev, miestami ma naťahuje na grcanie. Je mi horúco, horia mi uši, ale drkocú zuby od zimy (to je ten paradox). Skúšal som merať počas toho horúčku aj tlak, tak to bolo na 36,5°C a 132/88mmHg, čiže viac-menej normálka.

Pred dvoma týždňami som bol chorý s infekciou horných dýchacích ciest som užil 3 tablety antibiotika UNASYN, keďže mi to zrušilo črevnú flóru tak, že som bol na tróne 7 krát za deň, ďalšie tablety tejto zloby som neužil. Zle mi však bolo ešte asi týždeň. Aktuálny nával trvá už asi dve a pol hodiny, miestami mi je lepšie, ale stále sa cítim, akoby som tu prišiel z inej planéty. Trochu mi je zle od žalúdka, ide mi kyselina, ale všetko ostatné je v pohode. Myslíte, že by som mal ísť na pohotovosť? Aj by som šiel, keby nebola na druhej strane mesta, cca 3km.

Pakovinka

Treba skusit hocico carbofit si kup v lekarni na detox dobre probiotika este brat aspon mesiac najlepsie z chladnicky.nejedla by som cukor pecivo dat si mensiu dietu a kedze si mal zapal dychacich ciest asi testy na chlamydie mykoplazmy

Pakovinka

Treba skusit hocico carbofit si kup v lekarni na detox dobre probiotika este brat aspon mesiac najlepsie z chladnicky.nejedla by som cukor pecivo dat si mensiu dietu a kedze si mal zapal dychacich ciest asi testy na chlamydie mykoplazmy

Jefitto

ATB som však bral dva týždne dozadu, aj to len tri tablety. Probiotika som k ním užíval, ale aj tak mi nepomohli. ATB sa volalo UNASYN. Ale to som bral 16-17.10.2015 a teraz je piaterho novembra. Takže pochbujem, že by mi tak dlho bolo dobre a teraz zrazu by to prišlo?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.