Popraskane ruky

Pampusik77

ked ja sa akosi bojim tých ihiel - neviem si predstavit tu akupunkturu :-) si vzdy myslim ze by som tam odpadla ..

mjanik

tu môže ísť o slabosť obličiek-nezvlhčujú pokožku,alebo o suchokrvnosť-ktorá tiež nezvlhčuje.........dá sa dobre upraviť akupunktúrou

tasty

príčinou suchých popraskaných rúk môže byť aj vnútorný problém, najviac to súvisí s problémami so žalúdočnou kyselinou, ak máte časté pálenie záhy, tak určite usmerníte pozornosť na odstránenie tohto problému, tým sa aj suchosť a popraskanosť rúk vytratí

Makovien-ka

Ja to robim tak ze si raz za týžden dam brutalne veela kremu alebo bambuckého masla na ruky a dam si na to sačok aby som nezaspinila pol bytu , ale dnes som nasla na FB taky clanok o hydratačných rukaviciach tak idem skusit to

mycosmetictests.blogspot.sk

kuki1989

Ja mám taký istý problém, takže tiež sa snažím si ruky stále mazať. Vyskúšala som všetko a mám perfektný tip a to hydratačnú masku na ruky Mandle je to super záležitosť. Musím povedať že pokožka je dokonale hydratovaná. tu je link www.krasnadoma.sk

aleala

pozor na kremy s obsahom glycerínu - sekundárne vysušujú.

Skvelý je organický krem na ruky - denný

a-original.sk

v hrubšej vrstve je skvelý aj na noc. Na začiatok doporučujem niečo mastnejšie - nechtíkový balzám. Obsahuje včelí vosk a extra panenský olivový olej s výťažkom nechtíka na veľmi suchú pokožku:

a-original.sk

sharushe

Ahoj, já používám krémy od Weledy, nejjemnější je tenhle -odkaz odstránený-. Rychle se vsákne, ruce po něm nejsou mastné, ale zároveň to znatelně pokožku zjemní..Na nejsušší místa bych toho dala více a pořádně to vmasírovala..mělo by to pomoct:)