Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasluzim si ju?

Príspevok v téme: Zasluzim si ju?
TomasMoravansky

Zdravim, mozno sa mnohym bude zdat moj problem smiesny, neviem ci ste sa s takym stretli, ale chcem sa skor vykecat. Uz dlhsie mam babu, ktora ma miluje. Dava mi to najavo denne, ja ju tiez. Chodim na vysoku skolu, ale hrozi, ze ma v tretom rocniku vyhodia. Bojim sa, ze by na mna zacalo moje dievca pozerat inak, ze by som ju sklamal.. a mal by som pocit, ze si ju nezasluzim, zeby mala dovod ma opustit.. je to mimoriadne slusna a sikovna dievcina, chcem s nou stravit cely zivot a trasiem sa myslienky, ze by som ju nemal..myslite, ze je nozne, aby sa kvoli tomu narusil nas vztah?

Radoslava123

Vyhoď si túto myšlienku z hlavy ešte skôr, ako budeš ty vyhodený zo školy! A uč sa, veľa sa uč, venuj učeniu sa každú voľnú chvíľku, buď usilovný a uvidíš, že zo školy ťa nevyhodia. Študent nebýva zvyčajne vyhodený v treťom ročníku, ale skôr v prvom. Prešiel si najväčším sitom, to si naozaj myslíš, že by boli profáci až tak zlí, že by ťa cez obhajobu bakalárskej práce nenechali prejsť? Že by ti neudelili aspoň ten titul bakalár? Vyhoď si z hlavy myšlienky na obavy z neúspechu a nasťahuj si tam radšej učivo, to bude najlepšie.

Filip TT

Ano Adria, aj ten je vyborny.

Este k mojmu predchadzajucemu prispevku, aby nevznikol omyl: navrh na rozvod podal ON.

Filip TT

Bezprostredne by vyhodenie z VS nemalo vas vztah poskodit, ale z dlhodobeho hladiska to riziko byt moze. A to ani nie tak od nej, ako od teba. Podla vsetkeho patris k tym muzom, ktorym ci uz vedome alebo podvedome vadi, ked manzelka ma vyssi spolocensky status alebo viac zaraba ako oni. Muz potrebuje byt predovsetkym oceneny a vazeny a ked si mysli, ze to nie je tak mu to robi problem, ktory sa v krizovych momentoch prejavi.... Poznam par, kde obaja robilli v jednej obchodnej firme, ona bola velmi sikovna a spolocenska az z nej spravili konatelku tej firmy a to znamenalo o chvilu koniec ich manzelstva.

Cau sestricka Adria - tvoje komentare povzbudzujuceho typu mam najradsej :)

kolovrátok

Tomáško a prečo by ťa mali vyhodiť? Veď si už v treťom ročníku tak to nevzdávaj a usilovne sa uč. Tú slečnu by si možno sklamal že si to vzdal v treťom ročníku ale zase kvôli vysokej s tebou asi nechodí že? Tak pekne krásne sa snaž dokončiť školu.

sewie

Tomas, a chces tu skolu studovat? myslim aj kvoli sebe ci len kvoli frajerke? ak tu skolu chces, tak nefnukaj a makaj.ak nie, tak verim ze normalne slusne dievca s tebou ostane aj ked ta vyrazia, pokial teda budes mat realny plan a snahu nieco robit aj bez skoly! pokial si si schopny najst slusnu precu aj bez vysky po pripade ist na nejaku inu vysku, tak ok...hlavne aby si neostal sediet doma na zadku...z toho by asi nadsena nebola...drzim palce! a snaz sa:)

adr1a

Mesacny princ. Ty si obcas tak zatrpknuty a mas averziu k vysokoskolakom k zenam ai. Vsak on pise o sebe. O svojich myslienkach obavach neistotach. Ona mu nepovedala ze ak skolu neskonci ze je medzi nimi koniec. On tu pise o svojich obavach a pocitoch ci neistotach. Nie o konkretnej hrozbe ze mu to ona povedala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zasluzim si ju? - Fórum - ZDRAVIE.sk