Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
Kika505

Ahojte,.

Rok som chodila s jednym chalanom ktorého som neskutočne milovala,stretla som ho cez kamarátku.Chodili sme spolu stále von,na prechádzky.Ráno som chodila za nim domov-spavali sme spolu a poobede von-s jeho partiou.Jeho kamaráti z partie mi dosť často vraveli aký je,že je fajčí,pije,droguje,je závislý na automatoch a že ma využíva na spanie,hrá sa s mojimi citmi,namotáva ma,robí so zo mňa srandu.Dosť chodil aj s dievčatami inými von,ktoré mi hovorili,že aj ich chcel...Hovorili mi že som kvôli nemu naivná,spostá,jebnutá,čo som aj bola.Verila som jemu a nie tým,čo hovorili pravdu.Vždy som si myslela,že ma ako jedinú miluje ale milovat nevie.Bolo to bezcitné monštrum,ktorému som uverila.Teraz ma dievčatá z mesta chcú zbiť a pomstiť sa mi.Jeho partia ma zase nenávidí a vždy na ulici pomne niečo kričia,niekedy nadávky inokedy len ahoj alebo moje meno,ale ja ich nenavidim tiez ale odzaciatku jak som sa s nimi zacala stretavat a ked ich zbadam chcem ich zbit alebo rovno zabit lebo v minulosti mi dost ublizili.No a ten chalan,s ktorým som chodila mi dal kopačky a teraz ma bere len za kamaratku.Po rozchode som sa uplne z neho zrutila-skusila som sa predávkovat tabletkami,podrezat zily koli nemu ale nepodarilo sa mi,stale tu som.Kazdu noc sa mi onom sníva.Aj dobre aj zle veci.Vzdy sa strhnem zo sna a neda sa mi spat,rano sa zobudim cela spotena.Cez den nonstop sledujem ci mi neposlal sms,mms,e-mail,spravu,ci neni prihlaseny na facebooku,ak je tak hned mu odpisem.Ludi okolo sa pytam,ci vedia onom niecom ci uz ma babu a snazim sa ho dostat spet-pisem mu zalubene basne,spravy,prosim ho aby sa vratil ale on nic.Som nanom namotana a zavisla a neviem ako to puto,alebo jak to nazvat skoncit.Ked sme spolu a dotkne sa ma alebo sa len namna pozrie,tak som stastna ako nikdy-rozziari sa vo mne iskra stastia ale aj beznadeje.Neviem co mam robit.Najradsej by som bola stale s nim,ale uz spolu nechodime a mam pocit ze ani za kamaratku ma nechce .Co mam robit ?Mam ho nechat ist a nikdy sa s nim nestretnut,alebo sa od neho odtrhnut,tu namotanost nejak pretrhnut ?Ako mam nanho zabudnut ?Zabudnut nato ze bol,existoval ?

Filip TT

Uz ho nedostanes naspat. Chalani nechcu baby, co za nimi doliezaju. Cim viac mu pises, tym mas pre neho nizsiu cenu.

Cim viac mu pises, cim viac sa na neho vypytujes a sledujes ho, tym tazsie sa s rozchodom zmieris.

S rozchodom sa zacnes zmierovat, ked mu prestanes pisat a sledovat ho.

ivobrick

Prerus vsetky kontakty s nim aj jeho dementymi kamaratmi.

Ako mas nanho zabudnut? Nijako. Casom ta to prestane trapit - nikto nehovori ze to bude rychlo, nebude.

Najdes resp. najde si ta lepsi chalan, nie takyto fetak.

Kika505

Stale ho milujem,chyba mi a plačem za ním stale,spominam ako nam bolo dobre ked som bola s nim a objal ma.Vzdy myslim nato ako mi hovoril ze ma lubi a aj milovat by ma vedel :/,... .citim k nemu nieco co sa citi ani neda nevislovnu velku energiu,silu,neskutocnu lasku,pritazlivost,je moc sexi....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod - Fórum - ZDRAVIE.sk