Stretli sme sa omylom. Ma to vyznam?

Príspevok v téme: Stretli sme sa omylom. Ma to vyznam?
haluza

Ahojte. Stretla som sa s jednym muzom, s ktorym som sa vlastne ani stretnut nemala. Mala som uverejneny inzerat. On mi nan odpisal. Po par mailoch sme sa stretli. No tam vysvitlo, ze doslo vlastne k omylu. On totiz vraj reagoval na uplne iny inzerat (uplne odlisne znenie, ake som mala napriklad ja. Vraj ta dotycna tam mala aj fotku. Ja by som si napr. nikdy do inzeratu nedala fotku. Nehovorim - vymenit si fotky s niekym ked si uz s nim pisem, ale do inzeratu nie, kde by ma kazdy videl). Takze sme sa stretli aj ked on si myslel, ze sa stretne s uplne inou zenou. No stretko bolo inak prijemne. Az na niektore jeho poznamky. Na prvom stretnuti mi povedal, ze som baculka. Ja mu, ze viem. A on na to ze jemu sa vlastne baculky pacia a pritahuju ho viac nez stihle zeny aj ked v predoslych vztahoch mal stihle zeny. Uz som si hned pomyslela, ok, nic z toho nebude a ze teda nevadi. Ale on sa mi po stretnuti stale ozyval (pisal, volal, zaujimal sa: ako sa mam, co robim, co mam nove. Navrhol dalsie stretnutie). Tak sme sa opat stretli. Tiez to bolo v poriadku. No zas mal inu poznamku ohladne mna. Teraz riesil moje vlasy. Ze ci som nad inym ucesom nerozmyslala a podobne. Tak som mu povedala, ze na moje vlasy som citliva a ze ich mam od prirody vlnite a isto si ich nebudem denne zehlit. On na to ze ich mam ved pekne. No proste uz mi ide na nervy. Raz riesi moju postavu (a pritom ma nadrzane ocumuje vystrih nohy a tak. Ma rozsirene zrenicky. Stale si ma so zaujmom prezera. Aj hovori ze sa mu ako zena pacim. Ze ho pritahujem), potom zas trepe o mojich vlasoch, o kvalite ucese hustote. Vsak ked na mne vidi len nedostatky tak nech mi da pokoj. No on mi pise vola. Zas sa chce stretnut. Ze je mu so mnou dobre, prijemne, ze sa mu pacim, ze ho rozosmievam a ine. No ja neviem. Ma to s nim vobec zmysel? Prve stretko riesil, ze som baculka. Druhe stretko riesil moje vlasy. Uz cakam co by vytiahol zas nabuduce. Mam chut mu napisat ze ked vlastne doslo k omylu ze chcel reagovat na iny inzerat a fotku ze ci to nenechame radsej tak. Ja fakt neviem. Zas sa chce stretnut. Co si o jeho spravani myslite? Ma vobec o mna zaujem ked len ako keby chyby na mne videl?

zuzi74

Ja by som nemala problem povedat priatelovi, ze ma vacsi pupok. To predsa neznamena, ze ho preto nemam rada. A naopak ani ja by som sa neurazala na take poznamky. Skor by ma to hnalo k vylepseniu.

K zakladatelke temy...podla mna sa citi v tvojej pritomnosti prijemne, ale snazi sa ta prerobit na svoj obraz...aby si schudla a zmenila uces. Vtedy by si bola zrejme pre neho dokonala.

takveru

Ja by som sa s nim uz nestretla :D keby si sa mu naozaj pacila, tak by si take hlupe poznamky odpustil, pretoze by mu na tebe zalezalo a nechcel by sa zranit. Mozno ma naozaj zaujem len dostat ta do postele.

Potom ma napada este moznost, ze to sice mysli vaznejsie /nie len po postele, mozno sa mu naozaj pacis a vie si predstavit aj nieco viac/, ale je to ta povaha muza, co dokaze povedat aj taketo neprijemne veci. A potom uz je na tebe, ci takeho chces za frajera. Lebo podla mna to bude len horsie, cim viac sa budete poznat tym viac sa odvazi povedat co si mysli. Jedneho takeho som spoznala tiez, tiez mal poznamku napr. ze mam viac kil (mam 57 tak neviem :D) a nasledovali podobne poznamky raz za cas. Potom nie len na moj vyzor, ale aj take akoze si dokazoval aky je on mudrejsi a neviem co vsetko. Tak som sa na neho vykaslala, nemam rada ludi co maju potrebu si dokazovat ze si nieco viac.

Moj ex sa nikdy nepovysoval ani nedaval najavo co vsetko sa mu nepaci. Proste take veci sa nerobia a tak to podla mna ma byt ked sa maju ludia radi. Jasne nevravim o povahe, ze nepovies ked sa ti napaci ako sa sprava, ale ked mam niekoho rada nepoviem mu ze ma napr. velky pupok aj ked ma! Jedine ze by sa sam spytal :DD takze zariad sa ako myslis, mna by taky muz nezaujal..

Mesačný princ

Omg...ja neviem ale vidím to len ja alebo som ozaj divný? Veď je toto na hlavu postavené...

Ja nesúhlasím a stojím si za svojím názorom. Prečo človek opakuje tú istú chybu 2x? Aby to isté spravil ešte aj do tretice??? :D

Možno som divný ale to, čo tu obe opisujete nie je empatia ale skôr opak!!! Môj názor.

LMarika

Radsej sa s nim uz nestretni a daj sancu na stretko niekomu inemu. Lepsie bude ukoncit to a najst si takeho, ktoremu sa pacis taka, aka si a nebude ta nevhodnymi poznamkami urazat a ponizovat. Kto lubi, neponizuje. Kto ponizuje, nelubi. A dobre si to napisala, velmi dobre v tomto predchadzajucom prispevku, ze aj keby si sa s Quasimodom stretla, neurazis ho. Presne tak, lebo si slusna a normalna a empaticka a vies, ze by mu to bolo neprijemne, preto nebudes roit inym to, co nechces, aby ini robili tebe, vsak to je normalne a tak to ma byt. "Dost mu priroda nadelila, nebudem mu este aj ja pridavat" - velky suhlas! Ked ta zivot bije, dobry a empaticky clovek ti pomoze a ak uz ti nema ako pomoct, aspon ta len polutuje. Ale zly a neempaticky ta nepolutuje, este ti aj prida. A toto bude asi ten priklad na toho neempatickeho, co ti prida. Nie je nahodou narodeny v znameni vodnara? Lebo chlapi - vodnari su taki.

haluza

Namesacny princ. Si kompletny? Ja som nikde nepisala ze ho chcem zmenit. Len su mi divne jeho poznamky. Ja keby som sa aj s Quasimodom stretla tak by som mu nepovedala ako vyzera. Ma zrkadlo a rozum (+ma rodinu priatelov a inych na to), tak to vie aj on sam. Dost mu uz nadelila matka priroda tak ja mu este nebudem pridavat. Stretnutie by som po case ukoncila, podakovala ale ukoncila to s tym, ze hladam nieco ine, alebo ze nemam zaujem a basta. Ale nepoviem mu Ty ohava vrat sa do hrobu.

Na svete su miliony ludi. Ak sa mu nepacim nech si najde inu. Ja rovnako.

Filip dakujem. Dam ti vediet

Filip TT

No keď si mu už dala svojím správaním najavo, že jeho poznámky sú ti napríjemné, on to pochopil a ospravedlnil sa ti, tak nie je čo riešiť. Takých situácií, sa vo vzťahu stane plno - treba vedieť odpúšťať a povzniesť sa. Inak ten vzťah nič nevydrží....

Mesačný princ

Tretie stretnutie dopadne rovnako ako tie predošlé :)

Odkiaľ to viem? No je to jednoduché. On je sám sebou a ty máš už zafixované tie predchádzajúce stretnutia a jeho správanie. Chceš zmeniť človeka? Nezmeníš a ani tvoje očakávania sa nezmenia. On je sám sebou a ty s tým nič nespravíš.

Je smiešne čakať od niekoho, kto sa správa tak ako sa spáva, niečo úplne odlišné :D

Nebláznite ľudia :D To už naozaj ste takí naivní? :O

haluza

Sewie. Dakujem. Vsak uvidim ako dopadne nase tretie stretnutie. A potom sa uvidi co dalej. Ci bude este ohladne vyzoru nieco riesit alebo nie (mozmo z jeho vyhrad posobim na vas tu, ze som nejaka spata. Ale zas ja som sympaticka a vraj pekna baba).

Kozmo. Stretavame sa na verejnych miestach. Vzdy medzi ludmi. Dakujem