Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vážny problém s uchom (Mám strach)

Príspevok v téme: Vážny problém s uchom (Mám strach)
Kontrol0r

Začalo to pred polrokom pri zápale horných dýchacích ciest mi zaľahlo pravé ucho. Doktorka mi na to dala liek prešlo to. No potom sa to začalo vracať ale tak divne. V noci keď som si ľahol mi zaľahlo v ňom a ráno keď som sa postavil odľahlo a bolo dobre celý deň. To s prestávkami sa opakovalo doteraz. Teraz som zas dostal zápal dýchacích ciest. Ráno už vyše týždňa vysmrkám plno zeleno-žltého hlienu. Včera mi doktorka dala antibiotika a povedal som jej o probléme s uchom a dala mi do neho kvapky. Lenže to nejako nepomáha, na ucho počujem strašne slabo, keď si zakryjem zdravé ucho tak ako keby som si zakryl oba., šumí v ňom, cítim ako keby plnosť ucha. Ako keby tie kvapky ho ešte viac zaplnili. A bojím sa že je ucho kompletne zničené a že sa to už nenapraví :( Napíšete mi prosím Vaše rady a názor na to. Ďakujem.

PS som alergik: Bakteriálna alergia.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vážny problém s uchom (Mám strach) - Fórum - ZDRAVIE.sk