Trápim sa

Príspevok v téme: Trápim sa
Milagros

Možno sa chcem len chcem trochu vykecať... Chodim s piatelom už 2 roky, ktorý ma nespecikovatelnú schyzoafektivnu poruchu Na začiatku vzťahu som nevedela o tom že moj prietel je alkoholik a drogovo zavislý. Boli obdobia že sa mi neozýval a nevedela som čo je s ním. Dozvedela som sa že je na drogách ked ho zatvorili do väzenia na 2 dni. Bol v tom obdobi nezamestnaný a ja som všetko platila ked sme si boli niekde sadnuť alebo v obchode si kupil pivo alebo nieco tvrde. Som aj zistila že mi ukradol 2 krat 10 euro. Po roku som mu povedala ak sa nezmeni tak je koniec. Prestal piť a brať drogy. Som bola šťastná . Si našiel aj robotu ako kuchár kde je s malou prestávkou až doteraz. Sme si povedali že budeme spolu bývať a potom budeme mať dieťa. Kedže on býva u mamy v paneláku a ja s mamou v rodinnom dome. tak sme si chceli prerabať suteren v babkinom dome, ktorý je vedla domu kde ja bývam. No sa o 360 stupňov otočil za to ze raz moja mama sa rozčulila za niečo čo jej zničil. Povedal že pojde so mnou bývať do podnájmu že ku mne nepojde bývať. No pred týždňom mi povedal že si ide u seba prerabat svoju izbu. Tak som sa s nim o tom bavila že neviem čo si mam o tom myslieť. a on že si to bývanie si možno v tom suterene ešte rozmysli.

Ešte chcem napisať že moj priatel nikde v robote nevydržal viac ako pol roka. Má 33 rokov a Ja kedže mam 37 rokov chcem sa posunuť dalej a mať rodinu

Milagros

ivobrick Tak to je pravda... No mama povedala ze taku istu chybu neurobi ako moja babka teda jej mama. Aj ona sa rozviedla lebo boli nezhody...

a byt je najlepšim riešenim no nemame cim ručiť a ak by sme aj mali tak nam ju nikto neda lebo on ma napisane na zmluve napisanu malu vyplatu a ja uz som stara na požicku. som si to zistovala

ivobrick

Ani jedno riesenie mi nepride dobre.

Prerabat svoju izbu? = skoda penazi, to chcete byvat v jednej izbe?

Prerabat babkin suteren? = skoda penazi, to chcete byvat v podzemi? navyse nezhody s mamou? bude do vas vrtat furt, teda donho

Podnajom? = skoda penazi, nevidim nato dovod

Jedine logicke riesenie mi pride ze si vezmete svoj vlastny byt na uver /ved obaja robite/, to splatite bezproblemov 50/50 do 15rokov.

Vyvrat mi to, alebo napis dovod preco nie. Ked sa on zmenil, tak ja nevidim problem.

Milagros

Sa bojim ze budem sama. Nikam nechodim len do roboty alebo som doma... Aj cez net som sa v minulosti viackrat popalila