Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preventívna prehliadka u zubára

Príspevok v téme: Preventívna prehliadka u zubára
Preventívna

Dobrý deň,chcem sa informovať...minuly rok (2014)som nemala preventívnu prehliadku u stomatológa.Nemala som ešte ani tento rok (2015) :) chcem sa spýtať teda keď si urobím preventívnu prehliadku tento rok v decembri a budúci rok v januári pôjdem na ošetrenie uz nebudem platit tie nehorázne ceny ?Dakujem

JzhBibaKiová

No neviem, lebo z toho môžu byť iba formálne problémy so zubárom, ak nemáš za rok ani jednu preventívnu, ale to neviem

No a čo sa tých cien, tak väčšinou každý 2. až 3. rok odo mňa za odstránenie zubného kameňa zapýta 5,50€, veď prečo sa asi lekári majú tak fajne, keď nie len že si ťahajú peniažky so zdravotnej poisťovne, ale dokonca takto ešte aj ožobračujú ľudí.

Niet divú, že si môj zubár z východného Slovenska každý 4. až. 5. rok kupuje úplne nové auto kľudne aj za 20 000 € a má parádne luxusne zariadený dom na dedine medzi takými, čo sa stále len roky rokúce žobračia a nič iné :-(

Takisto som mal spolužiaka, ktorý mal matku ako všeobecnú obvodnú lekárku a každý 2. rok mu matka kúpila dotykovú smartfón minimálne za 500€, resp. ten najlepší na trhu, čo každý rok majú iné, a takisto sa vozil do školy na strednú na aute minimálne za 6 000€, čo spolužiaci s chudobnejším pomerov, čo rodičia robili len vo výrobách za pásom, tak samozrejme deti z takýchto zúfalých pomerov sa s ním ani nechceli baviť, nie to ešte od neho niečo prijať

ewelin2828

no to neviem, či ti to u zubára prejde....skús :)...ono by to mohlo byť tak, ako píšeš....len zas či ťa zubár vezme v decembri..zvyknú tam mať nátresk ....

JessicaI

Chodim na preventivne prehliadky kazdy rok a kazdy rok necham u zubara nehorazne sumy za zakrok. Tak napr. naposledy mi dal prec zo spodnych prednych zubov prec trochu kamena a zaplatila som bez par centov 18EUR. Co je podla mna privela. Vsak je to na SK viac ako 500korun.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.