Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmiesane signaly

Príspevok v téme: Zmiesane signaly
sewie

Zdravicko vospolok,

mam taky problem s chlapom. Stretavame sa spolu uz takmer 3 mesiace ale absolutne netusim na com som...na jednej strane ked sme spolu tak je ku mne mily , pozorny, nezny....ale potom zase sa dokaze aj tri dni neozvat-vobec nenapise, nezavola...nechce sa stretnut...ano, aj ja sa viem ozvat prva, ale chcem aby iniciativa vychadzala z oboch stran...takze na jednej strane si ma par dni nevsima, na druhej strane z neho potom vypadnu veci ako-tvoja nova praca (o 2 tyzdne menim pracu) je od teba daleko, dam ti kluce od mojho bytu a budes moct spat u mna ked budes chciet (jeho byt je asi na pol ceste), alebo chce aby sme isli spolu na vylet do Drazdan v decembri. Uz po nejakom stvrtom rande ma chcel zobrat na veceru ku kamosom kde mala byt aj jeho segra...pytal sa ma ci ma ma predstavit kamosom-hovorim, ze ok...ale to uz bolo 3 tyzdne a nic sa nestalo! Pritom ja som ho zobrala uz na 3 akcie s mojimi dvoma kamosmi....potom napr minuly tyzden sme mali ist na plavaren...v nedelu...az o tretej mi napisal ci sa stretneme neskor?! a po dalsich dvoch hodinach ze je chory, nech to prelozime na zajtra?...ako sorry ale vytocilo ma to-nevedel napisat skor?! problem je ze je aj dost tichy...ked proste vidim ine dvojice ako sa spolu smeju, blbnu...pride mi ze je proste chladny, uzavrety...ja neviem...neviem ci sa ja mam snazit aby sa viac otvoril alebo sa mam na to vykaslat...neviem ci mu na mne zalezi...ci ja mu tiez davam nejake blbe signaly...neviem...nazory? prevazne konstruktivneho charakteru prosim...jedno ci dvojslovne hanlive pomenovania radsej nie:) ....dakujem:)

voľný deň

De to napísal správne. Činy hovoria za človeka nie reči. Ten kto sa činý dokazuje ako ťa má či nemá rád, sľuby a rečičky sú len vzduch.

pistek

De napisala to iste a je to velka pravda.

Rozhodujuca je REALITA, konkretne skutky ciny a nie prazdne bezcenne reci, sluby

pistek

Ahoj sewie. Mavas fajn prispevky. A ono to tak byva, ze ked clovek potrebuje sam sebe pomoct, poradit..obcas tape. Proste sam k sebe clovek nema dostatocny odstup, hlavne v otazkach lasky citov, lebo tam je osobne angazovany, zainteresovany. Ja podobne..

Pozri sewie. Ja som si myslela, ze ma ma niekto rad. Ale nebolo to tak. Ja by pre niekoho aj zivot dala, obetovala sa, dala by mu aj modre z neba atd a on s prepacenim pravidelne zabudal napr.aj na moje sviatky o ktorych vedel? Ci uz to boli meniny narodeniny alebo vianoce? co by som mohla "chciet" inokedy ked na taketo veci kaslal? A to nehovorim o jeho plnej hube slubov (spolocna dovolenka, vikendy, vecere ai?). Proste nic. Ale svojej ex este aj 2r po rozchode pravidelne mesiac co mesiac plati skolne aj ubytovanie. Toto ma naucilo chapat..ze nie prazdne slova sluby su dolezite - ale skutky. Proste clovek a obzvlast muz, ak je lakomy na skutky, do huby si serie (prepacte za vyraz), nevie dodrzat slova sluby, nic - nie je vlastne NIC. Proste z muza robi muza SLOVO. Ze vie dodrzat co slubi, ze si stoji za svojim, ze memelie naprazdno ustami recami slubmi a pritom skutek utek. Ono je pekne ze "planuje" "buducnost" (ten vylet do Drazdan ci kde to bolo, ze ta zoznami so svojimi priatelmi, sestrou, ze da kluce od bytu kvoli prespavaniu atd). Ale co z toho splnil? Ved na vylet mozete ist hoci-kedy hoci-kam (doobeda poobede vecer rano pondelok stvrtok vikend atd). So svojimi priatelmi sestrou atd ta tiez mohol zoznamit hoci-kedy. Na to netreba ziadne extra prilezitosti. Kluce mohol dat.hoc kedy. Proste za muza maju hovorit konkretne skutky a ciny. Ak nehovoria, tak ta atrapa nie je NIC. Lebo z muza nerobi muza to co ma medzi nohami, ze sa hra na dakeho Dominanta a pritom je handra atrapa Subka trubka a ubohe reci oblbovacky a prazdne sluby. To je proste len UBOHA ATRAPA NAPODOBENINA mUŽA. Ale Muza s velkym M robia mozno obycajne no pritom podstatne veci. Ze vie a chce a ROBI nieco konkretne preto aby svoju lasku potesil uspokojil pomohol, ze vie splnit co slubi, ze si stoji za svojim, ze zanho hovoria skutky ciny realita. Kaslat na sms ci na telefonat. Radsej nech dojde osobne. Ak chce nech unho byvas nech ti vycleni u seba priestor policku, cast zo skryne u seba a nech ti to aj ukaze ze to myslel vazne a da. Nech netara o vyletoch ale nech ti povie sadaj a idete ozaj niekam. Nech je kludne aj tichy mlcanlivy ale nech ti uvari caj ci jedlo a silno ta zovrie objime a nepusti. Vtedy to aj ty budes inak brat - citit - davat - vracat mu to v dobrom spät...

Lolinka

Ja si myslim, ze to s tebou mysli vazne a ze ina za tym nie je, inak by ti predsa nedaval kluce od bytu. Ale ze je proste taky typ, ktory sa rozhybava pomaly a nema potrebu ti kazdy den volat ci pisat. Partnerstvo s nim nemusi byt zle, ale nejaku velku romantiku od neho asi nemozes cakat. Ale ma s tebou plany, uz naplanoval vylet na december a to je mile. To, co urobil ked ste mali ist do plavarne nebolo pekne, ale zase zalezi od toho, ci taketo veci robi pravidelne alebo sa to stalo len raz.

anjelik *

Daj tomu čas a uvidíš. Náhody neexistujú.Všetko je ešte pred vami a je len na tebe a na ňom, čo spolu vytvoríte. Nemusíš sa plašiť, že obetuješ niečo, ak to nevyjde...v skutočnosti iba získaš a to ďalšie poznanie o sebe. Tak sa drž a naozaj úprimne ti prajem, aby ti to vyšlo. :o)

PS: Ak si ale taký lístoček neistý, moc to nerozoberaj s *mudrlantami*, čo všade boli a všetko zažili, najmä to negatívne. Ich svet nie je tvojim, ale dokážu ten tvoj svet riadne zasrať práve tou negativitou. :o)

sewie

anjelik,

obcas rozmyslam nad tym ze sme si proste velmi podobni...ja uvazujem co si on o mne mysli a on asi uvazuje tak isto, obaja sme tichi...mozno proste tento clovek teraz ma byt v mojom zivote aby mi ukazal ake je to pre druheho tazke ked som uzavreta... neviem, len taka myslienka....

michal555

vztah sa ma niekam vyvijat, musis ziarit stastim ze si toho chlapa spoznala, a rovnako on, musite byt radi ze travite cas spolu v tomto uponahlanom zivote kde kariera ma prednost pred vsetkym ked chce clovek viest normalny zivot a zabezpecit si byvanie a rodinu, musis mat pocit ze padas volnym padom, ze ti odisiel mozog a ty si polozis otazku - "co to vlastne robim?". Vtedy ti to da cele zmysel. Keby som to viac krat nezazil tak to sem nenapisem. Nesil to, nesnaz sa svoju osobnost napasovat k osobnosti niekoho ineho. Nemusi byt zly, ale preco stracat cas s niekym s kym ti to vobec nemusi vyjst. Ak nemas niekoho ineho v dosahu tak aspon sa presved ze koniec s nim bude to spravne rozhodnutie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.