Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oči

Príspevok v téme: oči
operácia

Dobry deň ja by som sa chcela opytat kamaratka ked mala 4roky tak jej jedno dievca pichlo nôž do oka bola uz na siedmych operacií ale ziadna jej nepomohla nevidi nanho hambi sa pozerat aj do oci niekomu lebo to oko je uplne ine ako to druhe zachadza jej do lavej strany a aj farba je ina ma len 17rokov je to uzastne a krasne dievca chcela by ist aj na operaciu len tu sa to neda poradte nam da sa transplantacia oka alebo umele vzdy lepaie ako keby mala byt takto velmi mi je jej luto kqzdy sa jej vysmieva len ze ona zato nemoze ak vie te o niecom co by jej pomohlo prosim odpiste nam velmi pekne Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.