Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvy sex, mnoho otazok

Príspevok v téme: Prvy sex, mnoho otazok
Lexania288

Zdravím vás, mám mnoho otázok, s priatelom sme spolu istý čas.. A dnes sme to skúšali, ale ako si to neslo.. Kondom sa stále zvliekal ked sme sa ho pokusali navliect... nakoniec ho chytil zospodu a tak do mna prenikol, lenže znova sa začal zvliekať a tak sme s tým radšej prestali, kondom nepreskol..neviete z akeho dovodu sa ten kondom zvliekal? O.o a velmi ma zaujima ci sa takymto sposobom da otehotniet.. Priatel bol velmi vzrusený a vysla z neho biela tekutina a mne to pripadalo ako spermie, ale vravel ze su to len kvapky lasky, a to potom.. Co zo mna vysiel.. Stalo sa to pocas posledneho dna menstruacie.. Rada by som vas poprosila o radu.. Trapi ma to :)

anjelik *

Ak ťa bolí podbrušok, príčina je buď v hlave alebo v tele.Tipujem to na hlavu. :o) Ale vždy môžeš zájsť za gynekológom, ten ti povie viac k tvojmu zdravotnému stavu. Naozaj sa nedá otehotnieť len vďaka tomu, že ho do teba priateľ strčil, navyše s kondómom a bez ejakulácie. Muselo by dôjsť k úniku spermie a jej zrýchlenému presunu k vajíčku. Ak sa tak stalo, za ten hrdinský čin by si zaslúžila žiť.:o))) Že sa tak nestalo, je ale viac ako pravdepodobné...potvrdiť ti to môže práve gynekológ, poprípade tehotenský test. :o)

anjelik *

Lexi, aby žena počala dieťa, musí dôjsť k spojeniu vajíčka a spermie, Aspoň teda zatiaľ, pokiaľ vedci nedokážu spustiť delenie vajíčka iným spôsobom. :o) Aby došlo k tomuto spojeniu, musia sa v určitom bode a čase stretnúť. To snáď vieš. Ak sa tak nestalo, nie si tehotná. Podľa mňa, keďže som vám neasistovala a môžem si len domýšľať, kondóm sa zvliekal, lebo mal nesprávnu veľkosť. Takže skúste inú veľkosť a pre istotu by som ešte niečo, vo vašom prípade, naštudovala, čo sa techniky milovania týka a aj plodenia detí. :o)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvy sex, mnoho otazok - Fórum - ZDRAVIE.sk