Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma sa snazit dalej

Príspevok v téme: Ma sa snazit dalej
DontTell

Cca 2 mesiace dozadu som dal najavo kolegyni, ze mam o nu zaujem. Ona mi na to povedala, ze si to odomna vazi, ale, ze s kolegom by nic neriesila. Par tyzdon potom sa mi snazila nabalit jej najlepsiu kamaratku. O nu nemam ale ziaden zaujem. Naopak, som zalubeny do tejto mojej kolegyne. Je to zena, po akej som vzdy tuzil.

Nikdy som nevedel prilis citat rozne signaly, ktore zeny vysielaju. Ono je to cele nejake divne - niekedy mam pocit, ze z jej strany nic viac ako kamaratstvo nie je (napr. nikdy nenapise sms ako prva, vzdy ja napisem), niekedy naopak mam pocit, ze jej na mne zalezi (casto o mne hovori v superlativoch, casto ked sme niekde vonku, ci uz na obede alebo v pube je pri mne, ked komunikujem s inymi zenami, vsima si ako sa k nim spravam a pod.) Mam v tom v hlave poriadny gulas...

Velmi ju chcem. Myslite si, ze to ma este vyznam sa snazit o nieco viac? A ak ano, ako na to mam ist?

Rolexx

len to nevzdavaj chlape, ja ti radim nieco ine ako henti tu podomnou.

niektore zenske musis zacat balit dlhsie a nevzdavat to. Mam skusenost ze nakoniec aj tak neodolaju a podlahnu. Nevnucuj sa, bud kreativny, vtipny, prehod s nou kazdy den par viet aby si sa pripomenul, neignoruj ju, ale hlavne bud nenutene vtipny, staraj sa o seba, pekne sa obliekaj, navonaj, proste nezanedbavaj vzhlad, sportuj aby si mal dobre stavane telo a dobry postoj tela.

a musis si verit a neposobit stremovane a bojazlivo.

0vecka

jj ak ti hladala inu a jasne ti povedala ze nema zaujem tak neni co riesit... ak by to nebola kolegyna tak tak ti odporucim to skusit znova niekam ju pozvat atd... ale takto by som povedal ze kasli na to... pravdepodobne sa tak sprava ku kazdemu popripade jej ta bolo luto tak ti dala nejaku pozornost navyse... ver tomu ze skoro urcite nema zaujem...

De

"Ona mi na to povedala, ze si to odomna vazi, ale, ze s kolegom by nic neriesila."

V preklade to znamena, ze ta nechce. Typicke zenske zbabele spravanie kedy namiesto uprimnosti ze ju nepritahujes vymysla klamstva aby sa ta akoze "decentne" zbavila.

A tie signaly co popisujes, s najvacsou pravdepodobnostou sa jedna o bezne chovanie ktore voci tebe nema ziadny specialny vyznam, len bohuzial ty si to ako specialne signaly vysvetlujes.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma sa snazit dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk