Vracanie

zizuska88

bola som s tym u doktora povedal ze to mam z nervou ze mam jesst vela ovocia a vitaminy .. ako som pisala vraciam vacsinou ked nieco zjem alebo vypijem vodu..zacne ma dusit kasel a napinat a potom zvraciam ... stve ma to lebo som stale unavena a ospala

MojNazorPreTeba

No bud to dievca prehnalo s tymi dvomi tyzdnami, alebo uz lezi v nemocnici :D Ja som po 4 dnoch vracania mala neskutocne stavy, dehydratacia, skolabovala som na ambulancii po pichnuti injekcie...tiez sa mi zdaju dva tyzdne prehnany cas

A preco by sa nedal zohnat torecan? Ja ho mam doma, vzdy som ho mala v zasobe, pretoze staci uplne male podrazdenie zaludku a uz vraciam kazdu hodinu...

vyprazany karfiol

keby niekto 2 tyzdne vkuse zvracal, tak nepise na forum, ale lezi v nemocnici...

co sa tyka torecanu, momentalne nezozenies, ani keby si ho zlatom vyvazila, navyse je na predpis.

purplepink

nechapem celkom co znamena vyraz vkuse 2 tyzdne vraciam... kebyze vracias dva tyzdne tak si davno hospitalizovana na infuziach pre dehydrataciu... mozno vracias iba raz denne alebo? moze to byt psychogenne

MojNazorPreTeba

RNG, a ako to moze uzit, ked to v sebe neudrzi?

Trebalo by ist na vysetrenie....v prvom rade...

A v druhom rade by som odporucila cipky Torecan, ale su len na predpis. Alebo chod na pohotovost, pichnu ti injekciu na zastavenie vracania. Ja som vracala 4 dni v kuse z podrazdeneho zaludku, neudrzala som v sebe ani vodu a na pohotovost som prisla dehydrovana neskutocne...ty to uz mas tak dlho a nic s tym nerobis, to nie je moc rozumne.