Zápal

Príspevok v téme: Zápal
wild_frontier

Ahojte,

uz nejaky cas bojujem s problemom - mam (zrejme chronicky) zapalene hrdlo.

Priznaky su:

- scervenanie hrdla a hlavne zadnej steny

- akysi biely povlak

- strasne sucho v hrdle

- niekedy slabe palenie

- niekedy citim prekazku v hrdle

- pachut v ustach

- povlak na jazyku

- A hlavne co ma hneva - zmeny hlasu, co mi dost strpcuje zivot

Vseobecna lekarka mi povedala len tolko ze nevie co to je a ze to este nevidela a odporucila ma na ORL Tak pojdem, no caka sa tam skoro dva mesiace tak zatial by som chcel zistit co zmenit aby sa to aspon mierne zlepsilo.

Prikladam aj obrazky hrdla, ak niekomu taketo veci vadia, tak nech ich neotvara :-)

hodinová ručička

To sa, prosim ta, KDE, caka na ORL 2 mesiace? Najdi si inu ambulanciu, vsak nebyvas na sibiri, kde su velke vzdialenosti.

bodocka022

tak ja som najprv brala probiotika popri tych vsetkych liekoch ktore mi davali doktori, ale to vobec nepomahalo az mi v lekarni odporucili vyzivovy doplnok na posilnenie imunity tak som ho zacala uzivat a po tyzdnom pravidelneho uzivania sa to zacalo postupne zlepsovat..

bodocka022

vyzera to fakt, ze by to mohol byt zapal.. ako dlho to uz mas? mozno by bolo fajn posilnit imunitu.. ja mam tiez chronicky zapal, takze viem o tom svoje. Ak dobre viem tak chronicky zapal nevyliecit ale mozes jeho priznaky potlacit :-) resp. tvoje telo sa s nim moze naucit bojovat.

wild_frontier

A este doplnim, zatial som skusal kloktanie slanej vody, vynechanie kavy, alkoholu, stiplavych jedal, dokonca som kloktal vyluhovany cesnak (odvtedy langos uz len bez cesnaku :-) ), no nic nepomohlo, skor naopak, vzdy sa to zhorsilo.