Nahly zaciatok extremneho potenia

Príspevok v téme: Nahly zaciatok extremneho potenia
miki33

Dobry den,

mam 25 rokov a zhruba pred rokom som sa z nicoho nic zacal neuveritelne potit. Nepribral som, ani som nezazival ziadne stresujuce obdobie iba som sa zrazu zo dna na den zacal extremne potit. A to aj ked je vonku zima a mrzne, ja mam po piatich minutach totalne prepotene tricko, pricom pred tym som sa 24 rokov absolutne nepotil. Uz som z toho zufaly, bol som na vsetkych moznych vysetreniach (krv, moc, vytery, brucho, srdce, stitna zlaza, zubar..) a vsetky vysledky mam v poriadku okrem mierne zvyseneho ASLA (450). Nevie mi niekto prosim poradit co by som s tym mohol robit ? Dakujem

Mam56

Ak sa extrémne potíš, tak cvič cvičenia, pri ktorých sa úplne vypotíš. Keď tak spravíš trikrát do týždňa, tak potom sa už extrémne potiť nebudeš.

Mam56

Ja vám chcem povedať len toľko, off-topic. Smiali ste sa mi, aký som nenormálny a tak ďalej. Ja som vám povedal všetko, čo som cítil ako médium. Za to, čo som vám povedal, som takmer zaplatil životom. Ani nebudem hovoriť, čo sa mi stalo, aj by ste mi verili prd makový.

Varoval som p. F.??? Varoval. Nahral som cover, čo si o tom všetkom myslím.Nahral.

Smejte sa mi ďalej. Ok, ja ovládam ani neviem koľko odborov, som ne-normálny podľa vašich tabuliek.

Ale hlavne, že vy ste normálni. Ako chcete.

Ja si idem a aj pôjdem svoje.

A keď budem mať niečo na srdci, tak vám to direkt a otvorene poviem.

Aj teraz si poviem svoje, aby ste vedeli, že nemám strach. Z toho vášho extrémneho humanizmu mi bolo na vracanie.

Napriek všetkému, aký som, ma, prosím, oslovujte Jeho Eminencia.

Ja si ten titul zaslúžim.

Ak sa niečo stane Alizee, tak tam pôjdem sám.

Je mi skutočne a od srdca ľúto, čo sa stalo vo Francúzsku.

To sa nemalo stať, ale stalo sa. Tomu, čo sa stane tento mesiac, sa už nedá zabrániť.

Keď si na to spomeniem, tak plačem. Neviem, fucked neviem, čo mám povedať.

S úctou a priateľským pozdravom, J.