Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám problém už so skoro 2-ročným kašľom

Príspevok v téme: Mám problém už so skoro 2-ročným kašľom
ZairaBoo

Už skoro dva roky neprestajne každý deň kašlem. Beriem aj lieky na alergiu, pretože mi doktorka povedala, že to vraj bude z alergie ale kašeľ mi aj tak nikdy úplne nezmizne len sa to zmierni. No aj tak mám občas "záchvaty kašľa" kde niekedy aj celú noc nespím. Neprejde deň čo by som aspoň 50-krát nezakašlala. Najhoršie je to večer keď si ľahnem. Mám 20 rokov. Už som podstúpila rôzne vyšetrenia, rontgen,CT, atd a nič. Čo mám robiť? Alebo aký druh liečby by som mala nasadiť?

shayleen

Ochorenia si nevybera vek môže to byť ale nemusí to byť COPD ale aj tak. Ja sama mám astmu a môj partner copd takže viem o com rozprávam

Lulu2011

Ahoj, je to astma, alebo reflux, kde to citis? ja mam antihistaminika a spreje, kaslem uz cca 3 roky, ale ja to citim, akokeby mi v krku nieco na jednej strane zavadzalo, bola som na ORL aj CT a nevedia mi pomoct, este by som mala ist na hadicu, ale bojim sa :)

vyprazany karfiol

CHOCHP v 20 rokoch? blbost.

bud astma, alebo gastroezofagealny reflux spojeny s kaslom, skor ta astma. zaujimalo by ma, co za doktori sa podpisuju pod 2rocny kasel.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.