Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

byvaly partner

Príspevok v téme: byvaly partner
Marlenka129

Ahojte,

mam otazku. co by ste si mysleli keby vam po rozchode zavolal byvaly partner len ze ako sa mate a ze vas chcel pocut. Stalo sa mi to par dni dozadu. ani som nevedela ako reagovat poriadne tak ma zaskocil. mam sa aj ja jemu ozvat naspat? je to o chybani alebo len zle svedomie?

uvitam vase nazory aj skusenosti. Dakujem pekne.

marlenka129

ved to co ked sa chcel len uistit ze som okej aby mal kludne svedomie. ale to nezistim kym sa mu neozvem no. napisat mu ako sa ma a tak predsa neni zlocin..

Mesačný princ

nesmieš očakávať spätnú väzbu, lebo nemusí prísť. Možno sa ozval len preto, lebo ťa chcel aspoň raz ešte počuť. To neznamená, že teraz budete kamaráti a že si budete spätne písať či chodiť na kávičky. Ak po tom túžiš, tak mu napíš, ak nie, tak ho nechaj tak a zaželaj mu veľa šťastia s novou partnerkou.

PS: aj tak mám dojem, že to nemáte medzi sebou vyriešné ale môžem sa mýliť

Marlenka129

nie je to tajne, skratka tam bol problem v komunikacii. viac z mojej strany. teraz spatne si to uvedomujem, a ma to aj mrzi, mala som byt otvorenejsia

sice ked zavolal tak tym zacal, mozno jednou spravou nic nepokazim ale netusim co napisat aby som dostala aj spatnu vazbu od neho..

Mesačný princ

Je to úplne v pohode podľa mňa a môže to znamenať čokoľvek. Možno je to len ozaj záujem alebo všetko ostatné. Nie som jasnovidec :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

byvaly partner - Fórum - ZDRAVIE.sk